Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Robot in Search Of Wisdom & Salvation

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 13, 2023
Beyni rahatlatan bulmacalarla dolu bir platform oyunu mu arıyorsunuz? Seni koruduk! Gelin ve bugünün oyununu oynayın, ücretsiz!
 • Look Around
  Move
  Interact
  Jump/Push
  Run
  Crouch
  Pause

Heyecan Verici Bir 3D Platform Oyunu mu Arıyorsunuz? Başka yerde arama!

Robot in Search of Wisdom and Salvation, sizi geleceğe doğru bir yolculuğa çıkaran heyecan verici bir platform oyunudur. 2050 yılında, yıkıcı bir dünya savaşının ardından insanlık milyonlarca hayatını kaybetti. Sadece birkaçı hayatta kalmayı başardı ve iki kampa ayrıldı: mutluluğu arayanlar ve güç ve tahakküm için can atanlar.

Çocuklar İçin En İyi Çevrimiçi Platform Oyunlarını Keşfedin

Hayatta kalanlar arasında, insanlığın hatalarından ders çıkarmaya ve kendileri ve hemcinsleri için daha iyi bir gelecek inşa etmeye çalışan bir kabile ortaya çıkıyor. Bir gün bu kabileden biri, insanları doğru yola iletmeyi vaat eden bir kitap keşfeder. Ancak kabile kitabın bilgeliğinden yararlanamadan işgal güçleri adamı kaçırır ve değerli cildi ele geçirir.

En Harika Robot Oyunu ile Maceraya Katılın!

Kabile, kitabı ve kabile üyelerini kurtarmak için güvenilir robotlarını bir kurtuluş görevine gönderir. Robot olarak, tehlikeli ve heyecan verici bir ortamı keşfederken, bulmacalar ve engeller de dahil olmak üzere çeşitli görevlerde ilerleyeceksiniz.

Robot kahramanı ile Bilgelik ve Kurtuluş Arayışında Robot, mevcut en iyi robot oyunlarından biridir. Maceraya katılın ve bilgelik ve kurtuluş arayışının hüküm sürdüğü tehlikeli ve heyecan verici bir dünyayı keşfedin!

Unblocked66 Oyunlar Kategorisi ile Çevrimiçi Ücretsiz Oynayın

Bu oyun aynı zamanda Unblocked66 oyunları kategorisine dahil olduğundan, bulmayı ve çevrimiçi olarak ücretsiz oynamayı kolaylaştırır. Robot in Search of Wisdom and Salvation'da ister becerilerinizi sınayacak bir oyun ister boş zamanınızı eğlenceli bir şekilde geçirmenin bir yolunu arıyor olun, herkes için bir şeyler var.

Bilgelik ve Kurtuluş Yolculuğuna Çıkın

Dolayısıyla, platform oyunlarının ne olduğunu merak ediyorsanız ve oynamak için en iyi çevrimiçi platform oyunlarını arıyorsanız, Robot in Search of Wisdom and Salvation'dan başkasına bakmayın. Etkileyici oynanışı, sürükleyici dünyası ve heyecan verici zorluklarıyla bu platform oyunu size saatlerce eğlence ve eğlence sunacak. Şimdi oynayın ve bir bilgelik ve kurtuluş yolculuğuna çıkın!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • El-göz koordinasyonunu geliştirir
 • Bulmacaları çözmek için eleştirel düşünmeyi teşvik eder
 • Basit kontroller
Yayın tarihi
Nisan 2023
Geliştirici
Robot in Search of Wisdom & Salvation, Hammer Games Studio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Robot in Search Of Wisdom & Salvation game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 840 times and has received a rating of 4.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by Hammer Games Studio and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Robot in Search Of Wisdom & Salvation game, make sure to check out our other exciting games.