Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

RoboCop Versus The Terminator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 18, 2022
RoboCop Versus The Terminator sonunda 1001-oyun.com'da! Bu muhteşem retro oyunu tamamen ücretsiz olarak kendiniz deneyin!
 • Next / Confirmation
  Move
  Jump
  Shoot The Weapons

Web sitemizde retro bir oyun oynamanın zamanı geldi ve bugün bu eski okul klasiği olan RoboCop Versus The Terminator'dan daha iyi ne oynayabilirsiniz?

Bu çevrimiçi oyun, 80'lerde iki farklı filmde yer alan iki karakter olan RoboCop ve Terminator serilerine dayanmaktadır. Bu oyun çok sayıda platformda yayınlandı ancak burada oynayabileceğiniz sürüm SEGA sürümüdür. 1994'te piyasaya sürülen bu oyun, o retro eski okul havasını sızdırıyor.

Grafikler, 2D hala harika görünse de, burada kullanılan piksel sanatı hala çekiciliğini ve çekiciliğini koruyor. Seviye tasarımı da olabildiğince klasik, platformlar ve farklı yüksekliklerde düşmanlarla başa çıkmanın yollarını bulmanız gerekecek.

Eski bir oyun olması, oynanışının zorlu olduğu anlamına da geliyor. Düşmanlarla uğraşırken hızlı tepki verme süresine ve hassasiyete sahip olmanız gerekecek. Bazıları diğerlerinden daha akıllıdır ve gölgelerde saklanarak sizin yaklaşmanızı bekler ve onlar gizlenirken onları vuramazsınız.

Bu eski tarz oyunda keşfedeceğin daha pek çok şey var, ama kesin olan bir şey var: Bununla çok eğleneceksin!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda deneyebileceğiniz binlerce ücretsiz oyunumuz var ve bu oyunların çoğu Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişebilir ve oynayabilirsiniz!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 2D retro grafikler
 • Zorlu oyun
 • Kontrollerin öğrenilmesi kolaydır ve ayrıca özelleştirilebilirler.
 • Gerçek bir retro görünüme uygulayabileceğiniz çeşitli filtreler

Yayın tarihi
May 1994
Geliştirici
RoboCop Versus The Terminator, Virgin Games USA tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 12
This RoboCop Versus The Terminator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.6k times and has received a rating of 4.16 / 5 din 19 votes. This awesome game has been made by Virgin Games USA and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this RoboCop Versus The Terminator game, make sure to check out our other exciting games.