Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Rival Rush

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 09, 2016
Diğer arabaları ezmemek için çok dikkatli olmanız gereken Rival Rush adlı bu oyunda yeteneklerinizi ortaya çıkarın ve kullanın.
  • Play

18 sürüş seviyesi Rival Rush, herhangi bir amatör sürücüyü profesyonel bir yarışçıya dönüştürmek için yeterlidir. Tüm arabaları atlat ve çarpmama konusunda endişelen. Mükemmel bir altın kupa puanını mahvetmek için bir kaza yeterlidir. Parkurun sonuna kadar her türlü araçtan uzaklaşarak yukarı ve aşağı hareket edin.

1001-oyun.com'da her gün oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda ücretsiz oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların çoğu da Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişebilir ve oynayabilirsiniz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • zorlu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Rival Rush game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 10.7k times and has received a rating of 4.29 / 5 din 14 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Rival Rush game, make sure to check out our other exciting games.