Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Rioters

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi February 13, 2023
Rioters, topraklarınızı savunma görevinde fantezi savaşçıları olarak oynadığınız eğlenceli bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Burada ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game
    Move

Heyecan verici çok oyunculu MMORPG oyunu Rioters, artık 1001-oyun'te engelsiz ve ücretsiz olarak oynamanız için hazır. Bu heyecan verici oyunda, işgalci güçler tarafından kaosa sürüklenen bir zamanlar sakin olan krallıkta barışı yeniden sağlamak için diğer oyuncularla güçlerinizi birleştireceksiniz. Amacınız, dalga dalga düşmanlarla savaşarak savaş alanında mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaktır.

Oynarken, benzersiz becerilere sahip bir kahraman seçecek ve ilerledikçe bu becerileri geliştireceksiniz. Ek olarak, kendinizi ve başkalarını korumak için savunmalar oluşturmanız gerekecektir. Ne kadar çok oynarsanız, savunma kuleleriniz o kadar güçlü hale gelir, bu nedenle yolunuza çıkmaya çalışan tüm düşmanları yenebilecek bir ordu kurmak için zaman ayırın.

Her savaştan önce, kahramanınızın özel yeteneklerinden birini seçeceksiniz. Korkusuz savaşçılardan oluşan bir ekip toplayın ve tahkimat inşa etmek için mevcut kaynakları kullanın. Ardından, bölgedeki tüm düşmanlara otomatik olarak saldırmaları için piyade birimleri gönderin. Bir rakibi başarılı bir şekilde yendiğinizde, kahramanınızın yeteneklerini geliştirmek için kullanabileceğiniz değerli eşyalar bırakabilirler. İster oyunun AI kontrollü düşmanlarına karşı ister gerçek insan oyunculara karşı oynamayı tercih edin, seçim sizin!

Daha fazla ücretsiz çok oyunculu oyunlar, aksiyon oyunları ve genel olarak engellenmemiş oyunlar için oyun kategorilerimize göz atın! Anında oynayabileceğiniz çok sayıda ücretsiz oyun var ve her gün çok daha fazlası ekleniyor.

Özellikler:

  • Stilize 3D grafikler
  • çok oyunculu
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda karakter
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
February 2023
Geliştirici
Rioters, Fantasy Game Indie tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 7
This Rioters game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.4k times and has received a rating of 3.91 / 5 din 11 votes. This awesome game has been made by Fantasy Game Indie and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Rioters game, make sure to check out our other exciting games.