Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Revolution Offroad

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 03, 2023
Sürüş becerilerinizde mükemmelliğe ulaştığınızı düşünüyorsanız, gelin ve Revolution Offroad'ı deneyin! Tüm bu zor seviyeleri fethedebilir misin?
  • Drive
    Restart
    Switch Camera

Revolution Offroad, sizi en zorlu arazilerde çılgın bir yolculuğa çıkaracak çevrimiçi bir sürüş oyunudur. Bu, sürüş becerilerinizi sonuna kadar test edecek bir oyundur ve başarılı olmak için hızlı ve hassas olmanız gerekecek. En iyi çevrimiçi araba oyunlarından biri olan Revolution Offroad, sizi saatlerce eğlendirecek rakipsiz bir sürüş deneyimi sunuyor.

Oyun, sürebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz 7 güçlü arazi aracına sahiptir. İlk arabanın kilidi açıldı ve sürmeniz için hazır ve oyun sırasında diğer arabaların kilidini açmak için para kazanabilirsiniz. Her araba, performansını artırmak için yükseltilebilir ve bu da onu sürmeyi daha da heyecan verici hale getirir. Her biri benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir sürüş deneyimi sunmak için özelleştirilebilen 3 farklı oyun modundan birini seçebilirsiniz - Kariyer, Zamana Karşı Mücadele ve Serbest Mod.

Revolution Offroad, hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlenceli bir araba sürme oyunudur. Bu oyun, oyun deneyiminiz ne olursa olsun ilginizi çekecek ve eğlendirecek. Bu engelsiz oyunu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz ve saatlerce süren eğlence ve heyecan sağlar. Motorunuzu çalıştırın, sürücü koltuğuna geçin ve şimdiye kadar gördüğünüz en zorlu arazilerde adrenalin dolu bir yolculuğa hazırlanın.

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Kilidi açılabilen araçlar
  • 3 özelleştirilebilir oyun modu
  • Zorlu seviyeler

Yayın tarihi
Şubat 2023
Geliştirici
Revolution Offroad, RHM Interactive tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Revolution Offroad game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.6k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 18 votes. This awesome game has been made by RHM Interactive and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Revolution Offroad game, make sure to check out our other exciting games.