Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Resident Evil

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 23, 2022
Gerçek bir korku klasiği yaşamaya hazır olun! Orijinal Resident Evil artık web sitemizde ücretsiz olarak mevcut!
 • Move
  Start
  Select
  Interact
  Run
  Aim

Cadılar Bayramı mevsimi ve oynamak için korkutucu oyunlardan daha iyi ne olabilir? Ve korkmaktan ve çevrimiçi korku oyunları oynamaktan memnunsanız, sizin için çok özel bir şeyimiz var! Kötü ikamet! Bu doğru, ilk Resident Evil! Serinin ilk oyunu artık sitemizde ücretsiz!

Tüm bir türü tanımlayan gerçek bir klasiği oynamaya hazırlanın! Chris Redfield veya Jill Valentine olarak oynayın ve hayatta kalmaya ve zombi istilasına uğramış malikaneden kaçmaya çalışın! Evet, yol boyunca zombilerle ve diğer korkunç şeylerle savaşacaksınız. Resident Evil, yaygın olarak tüm zamanların en etkili video oyunlarından biri olarak kabul edilir ve zombileri popüler kültüre yeniden sokmasıyla tanınır. Bu korkudan hayatta kalma oyununu henüz oynamadıysan, şimdi fırsatın var! Yeterince cesursan, şimdiye kadar yaratılmış en iyi retro oyunlardan birini yaşamak için Oyna'ya tıkla!

Daha fazla çevrimiçi oyun oynamak ister misiniz? Oyun kategorilerimize göz attınız mı? Ücretsiz oyunlar arıyorsanız ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, başlamak için harika bir yer. Araba sürme oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var.

Özellikler:

 • Retro 3D grafikler
 • Durumları kaydet (Oyunu istediğiniz zaman kaydedin. Kayıt dosyalarını da içe ve dışa aktarabilirsiniz)
 • ürkütücü atmosfer
 • Öğrenmesi kolay kontroller (Kontrolleri istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz)

Yayın tarihi
Mart 1996
Geliştirici
Resident Evil, Capcom tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
MATUREPEGi 18
This Resident Evil game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.8k times and has received a rating of 4.31 / 5 din 29 votes. This awesome game has been made by Capcom and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Resident Evil game, make sure to check out our other exciting games.