Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Red And Green

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 21, 2022
Bu oyunun tüm seviyelerinin çözümünü bulabilir misin? Bazıları göründükleri kadar zor değil!
  • Interact With The Game

Nişan oyunlarını seviyorsanız ancak benzersiz bir şey arıyorsanız, Red and Green tam size göre bir oyun! Geleneksel anlamda bir nişancı oyunu değil, zombileri, uzaylıları, canavarları veya teröristleri vurmayacaksınız. Bu çevrimiçi oyunda, iki sevimli küçük canavarı beslemek için şekeri itmek amacıyla bir toptan küçük sarı toplar çekeceksiniz. Bazen canavarları şekerlere doğru itmek için onlara ateş etmeniz gerekecek. Her küçük canavarın kendi şekeri vardır ve onları her zaman doğru şekerle beslediğinizden emin olmanın yollarını bulmak için topunuzu kullanmalısınız. Gördüğünüz gibi Red and Green bir atış oyunundan çok bir bulmaca oyunudur, o yüzden düşünme şapkanızı getirin ve bakalım kaç seviyeyi geçebileceksiniz!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Oynamak için 80 seviye
  • İyi zeka oyunu
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Red and Green, zygomatic tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Red And Green game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.1k times and has a promising start. This awesome game has been made by zygomatic and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Red And Green game, make sure to check out our other exciting games.