Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Real Steel

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 24, 2022
Destansı Mech silah dövüşlerine katılın, her şeyi havaya uçurun ve ayakta kalan son robot olmak için elinizden gelenin en iyisini yapın!
 • Shoot
  Rocket Attack
  Jump
  Run
  Switch Camera
  Move

Aksiyon dolu çevrimiçi atış oyunları arıyorsanız, Real Steel'den öteye geçmeyin!

Bu, sizi bilgisayarınıza yapıştıracak engelsiz nişancı oyunlarından biridir! Bu çevrimiçi oyunda bir Makine olarak oynuyorsunuz. Oyun başlamadan hemen önce ekipmanınızı seçebilirsiniz. Ekipmanınızı akıllıca seçin, çünkü size yardımcı olabilir veya size zarar verebilir. Ondan sonra, hemen aksiyona atıldınız!

Seviyeyi keşfedin, diğer mekanikleri onlar sizi vurmadan vurun ve her şeyi havaya uçurun. Bu oyunun hikayesi yok ve buna ihtiyacı yok. Bu sadece kesintisiz, saçma sapan, abartılı aksiyon ve hemen şimdi ücretsiz oynayabilirsiniz! Tek yapmanız gereken Play butonuna tıklamak!

Her gün sitemize yeni bir oyun ekleniyor! Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Aksiyon dolu oyun
 • Denemek için çok sayıda silah
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ekim 2022
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 12
This Real Steel game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.4k times and has received a rating of 4.67 / 5 din 24 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Real Steel game, make sure to check out our other exciting games.