Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Real Simulator Monster Truck

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi January 13, 2023
Ciddi derecede güçlü 4X4 Canavar Kamyonları sürmeye hazır mısınız? Öyleyse, bunu yapmak için en iyi fırsat bu, tek yapmanız gereken Oynat'a tıklamak!
  • Drive
    Nitro
    Switch Camera

Real Simulator Monster Truck, oyunculara eğlenceli bir deneyim sunan heyecan verici bir 4x4 sürüş simülasyon oyunudur. Üç farklı oyun modu vardır: Yarış, Dublör ve Serbest Sürüş. Yarış modunda oyuncular parkurda kimin en hızlı olduğunu belirlemek için yarışabilir. Dublör modunda oyuncular, akrobasi hareketlerini tamamlayarak ve puan kazanarak yeteneklerini sergileyebilir. Serbest Sürüş modu, oyuncuların dört nefes kesici ortamı kendi hızlarında keşfetmelerine olanak tanır.

Oyun, ilk ikisinin kilidi açılmış ve hazır olan toplam 10 araba sunuyor. Oyun sırasında para kazanmak, oyuncuların kalan araçları satın almalarını sağlar. Her aracın kendine özgü özellikleri vardır ve bu da oyuncuların sürüş tarzlarına en uygun aracı seçmelerine olanak tanır.

Real Simulator Monster Truck, 4x4 canavar kamyon kullanmanın heyecanını yaşamak isteyen araba tutkunları için mükemmel bir oyundur. Gerçekçi fiziği, güzel ortamları ve çeşitli oyun modları ile bu oyun saatlerce eğlence sunuyor. Oyuncular birbirleriyle rekabet edebilir, becerilerini sergileyebilir ve sanal dünyayı gerçek hayattaki bir macera gibi hissettirecek şekilde keşfedebilirler. Yani araba yarışı, akrobasi hareketleri ve keşif yapmayı sevenler için mükemmel bir oyun.

Web sitemizde oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada, hemen şimdi deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün çok daha fazlası ekleniyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • 10 özelleştirilebilir araba
  • 3 oyun modu
  • Rekabetçi yarışlar
  • Pürüzsüz kontroller

Yayın tarihi
January 2023
Geliştirici
Real Simulator Monster Truck, AYN Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Real Simulator Monster Truck game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 18 votes. This awesome game has been made by AYN Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Real Simulator Monster Truck game, make sure to check out our other exciting games.