Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Real Piano Online

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 12, 2022
Bir müzik seansına var mısınız? Bu taze piyano simülatörünü web sitemizde ücretsiz deneyin! Müzikal yaratıcılığınızı serbest bırakın!
  • Interact With The Game

Müzikal yeteneğinizi ifade etmek mi istiyorsunuz? Piyano oyunları oynamayı denedin mi? Bugünün piyano oyunu, farenizi kullanarak sanal piyano klavyesinde müzik becerilerinizi geliştirmenize izin verecek bir simülatördür. Ayrıca oktavları veya klavye türünü değiştirmek gibi oynamanız için bazı seçenekleriniz de var.

Bu oyunun sesi de çok yüksek kalitededir, bu da yarattıklarınızın tam olarak ihtiyacınız olduğu gibi ses çıkaracağı anlamına gelir.

Biraz müzik çalmakla ilgileniyorsanız, devam edin ve hemen bu simülatör oyununu deneyin!

1001-oyun.com'da her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve her gün yenileri ekleniyor!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • iyi ses kalitesi
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Eylül 2017
Geliştirici
Real Piano Online, MTMEDIA SL tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Real Piano Online game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.9k times and has received a rating of 4.69 / 5 din 13 votes. This awesome game has been made by MTMEDIA SL and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Real Piano Online game, make sure to check out our other exciting games.