Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Real Construction Excavator Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 09, 2023
Gerçek İnşaat Ekskavatör Simülatörü ile bir şantiyede bir gün çalışmanın nasıl bir şey olduğunu görün! Hemen burada, web sitemizde ücretsiz oynayın!
 • Drive
  Control The Camera
  Break
  Dump/Switch Between Driving And Excavating
  Bucket Arm
  Bucket Tilt
  Swing
  Move
  Open Bucket

Çocukların gerçekçi bir inşaat ortamında bir kamyon sürmenin ve bir ekskavatör kullanmanın heyecanını yaşamalarını sağlayan nihai çevrimiçi simülatör oyunu Real Construction Excavator Simulator'a hoş geldiniz. Ve en iyi kısım? Tamamen ücretsiz ve engellenmemiş olduğundan hemen oynamaya başlayabilirsiniz!

Çocuklar için en büyük kamyon oyunlarından biri olan Real Construction Excavator Simulator, genç oyuncuları saatlerce oyalayacak. Bu simülatör oyunu, güzel grafikleri ve ayrıntılı seviyeleri sayesinde sizi bir şantiyeye götürecek gerçekten sürükleyici bir deneyim sunuyor.

Oyunun her bölümüne kargo yüklü olması gereken bir kamyonu sürerek başlayacaksınız. Yük yüklendikten sonra şantiyeye nakletmelisiniz, ancak dikkatli olun: önünüzdeki yol zorluklarla dolu! Tek bir hata tüm seviyenin kaybına neden olabileceğinden, kargo kaybetmemek veya kamyonunuza çarpmamak için çok dikkatli olmalısınız.

Gerçek İnşaat Ekskavatörü Simülatörünün gerçek çekiciliği ise ekskavatörün kendisidir. Ekskavatörü kullanmak, gerçekçi kontrolleri ve fizik sistemi nedeniyle beceri ve doğruluk gerektirir. Bir kez ustalaştıktan sonra, nesneleri zorlanmadan kazabilecek, kaldırabilecek ve taşıyabileceksiniz.

Bu nedenle, gerçekçi bir simülatör deneyimi sunan ücretsiz araba oyunları arıyorsanız, Real Construction Excavator Simulator'dan başkasına bakmayın. Şimdi oynayın ve nihai inşaat uzmanı olun!

Özellikler:

 • Harika görünümlü 3D grafikler
 • Gerçekçi fizik sistemi
 • Zorlu seviyeler
 • Bir ekskavatör kullanacaksınız
 • Gerçekçi kontroller

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Real Construction Excavator Simulator, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Real Construction Excavator Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.2k times and has received a rating of 4.03 / 5 din 78 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Real Construction Excavator Simulator game, make sure to check out our other exciting games.