Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Real Bottle Shooter 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 27, 2022
Real Bottle Shooter 3D ile nişan alma ve atış becerilerinizi geliştirin! Web sitemizde burada ücretsiz oynayın!
  • Aim
    Shoot
    Reload

Engelsiz nişancı oyunları oynarken sürekli vurulmaktan bıktınız mı? Belki biraz nişan alma alıştırması yapmalısınız ve Real Bottle Shooter 3D tam da bunu yapmanıza yardımcı olmak için burada!

Bu atış oyununda silahı olan tek kişi sensin. Kimse sana ateş etmiyor ve saklanmana falan da gerek yok. Burada yapmanız gereken tek şey, silahınızı dikkatli bir şekilde bu durumda şişe olan hedefe doğrultmak, nefes almak ve ardından ateş etmektir. Bu, rekabetçi nişancı oyunlarında çok önemli olan nişan alma ve atış becerilerinizi geliştirmenize olanak sağlayacaktır. Bu nedenle, nişanınızı bir sonraki seviyeye taşımaya hazırsanız, Oynat düğmesini tıklayın!

Daha fazla birinci şahıs nişancı oyunu oynamak ister misin? Oyun kategorilerimize göz atın! Şu anda oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz oyunumuz var ve bunların çoğu da Engelsiz Oyunlar!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Her seviye farklıdır
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Eylül 2022
Geliştirici
Real Bottle Shooter 3D, TrendyGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Real Bottle Shooter 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.6k times and has received a rating of 3.00 / 5 din 14 votes. This awesome game has been made by TrendyGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Real Bottle Shooter 3D game, make sure to check out our other exciting games.