Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Radio Car

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 26, 2023
Harika bir oyuncak araba sürün ve Radio Car'ın sunduğu tüm zorlukların üstesinden gelin! Bu oyunu web sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game
    Drive

Çevrimiçi olarak eğlenceli ve zorlu bir araba oyunu oynamak ister misiniz? Radio Car, ihtiyacınız olan tek şey. Bu, canavar kamyonları seven ve meydan okumayı seven çocuklar için harika bir oyun. Ve en iyisi nedir? Ücretsizdir ve herhangi bir kısıtlama olmadan oynanabilir, yani bunu doğrudan web tarayıcınızdan yapabilirsiniz.

Radio Car'da lastik sakız engelleri, kalem rampaları, dar cetvel köprüleri ve hatta keskin makaslarla zorlu ev yapımı parkurlardan geçmesi gereken oyuncak canavar kamyon şoförü rolünü oynuyorsunuz. Oyunun 30 seviyesinden her birinin belirli bir süre içinde tamamlanması gerekiyor, bu yüzden sürüş becerilerinizi test etmeye hazır olun!

Çocuklar için araba oyunlarını, özellikle de çevrimiçi canavar kamyon oyunlarını seviyorsanız Radio Car sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Oyun zorlaştıkça, sürüş becerilerinizi geliştirebilecek ve asla yapabileceğinizi düşünmediğiniz engelleri aşabileceksiniz.

Şimdi, ne bekliyorsun? Klavyenizi kapın ve kazanmaya hazırlanın!

Çevrimiçi olarak daha fazla oyun oynamak ister misiniz? Oyunlar bölümümüze baktınız mı? Bazı ücretsiz oyunlar oynamak istiyor ancak ne oynayacağınızdan emin değilseniz, başlamak için en iyi yer burasıdır. Araba oyunlarından nişancı oyunlarına, atari oyunlarına ve simülasyon oyunlarına kadar her şeyi içeren binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün yeni bir oyun oynayabilirsiniz, o yüzden gelin ve bize bir göz atın!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Yaratıcı düzeyde tasarım
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Radio Car, Martin Magni tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Radio Car game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 848 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Martin Magni and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Radio Car game, make sure to check out our other exciting games.