Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

RC Car Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 23, 2022
Harika oyuncak araba yarışlarına katılın ve en iyi sürücü olduğunuzu kanıtlayın! 1001-oyun.com'da burada ücretsiz oynayın!
 • Interact With The Game
  Drive
  Drive
  Use Power-up
  Reset Car

Oynamak için bazı araba oyunları arıyorsanız, RC Araba Yarışı harika bir seçimdir! Yoğun araba yarışlarına katılın, güçlendirmeleri toplayın ve her fırsatta rakiplerinizi alt edin. Kulağa eğlenceli geliyor, değil mi? Ve hepsi bu değil! Yeterince oyun içi para kazanın ve kendinize daha iyi istatistiklere sahip yeni arabalar satın alın.

Her yarış heyecan verici ve sizi koltuğunuzun kenarında tutacak. Rakipleriniz zeki ve diğer oyuncuları yavaşlatmak için güçlerini kullanacak, onların tuzaklarına düşmediğinizden emin olun. Aldıkları güce bağlı olarak sizi elektrik, yağ birikintileri veya bombalarla yavaşlatabilirler.

Bu araba oyununun sizin için olup olmadığını merak ediyor musunuz? İnternette engelsiz araba oyunları, ücretsiz araba oyunları veya diğer benzer terimler için arama yapıyorsanız, doğru yerdesiniz! RC Araba Yarışı sizi saatlerce eğlendirecek ve doğrudan internet tarayıcınızdan ücretsiz olarak oynayabilirsiniz! Peki bazı yarışlara hazır mısın? O zaman oyuncak arabanı başlangıç ​​çizgisine koy ve gidelim!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • Kilidini açmak ve özelleştirmek için çok sayıda havalı araba
 • Güç kaynağını çalıştırın
 • 2 oyuncu modu
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
March 2021
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This RC Car Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 13.3k times and has received a rating of 4.16 / 5 din 81 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this RC Car Racing game, make sure to check out our other exciting games.