Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Rayman

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi October 13, 2022
1001-oyun.com'da ilk Rayman oyununu tamamen ücretsiz oynayın! Oynat'a tıklayın ve gerçek bir klasiği deneyimleyin!
 • Move
  Jump
  Start
  Select
  Punch

Rayman, en tanınmış video oyun karakterlerinden biridir ve bu serideki oyunlar anında klasikler haline gelmiştir. Bu efsanevi serinin ilk oyununu burada, 1001-oyun.com'da oynayabilirsiniz.

Rayman, en iyi klasik oyunlardan biri olarak kabul edilen bir platform oyunudur. Senin görevin seviyeler arasında ilerlemek, tüm mücevherleri toplamak ve hasar görmekten kaçınmak. Oyunun ortamları çeşitlidir ve belirli temalara dayanmaktadır. Oyunun ilk çıkışından bu yana geçen bunca zamandan sonra bile, grafikler 2D olmasına rağmen çekiciliğini ve güzelliğini korudu. Engellenmemiş platform oyunları veya retro oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız, şimdiye kadar oluşturulmuş en iyi video oyunlarından birini oynamak için Oyna'ya tıklayın!

Web sitemizde daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Onları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize bakmak. Şu anda oynayabileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyun var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

 • 2D grafikler
 • Renkli ve detaylı ortamlar
 • zorlu seviyeler
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
September 1995
Geliştirici
Rayman, Ubisoft tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Rayman game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.2k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by Ubisoft and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Rayman game, make sure to check out our other exciting games.