Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Rayman 2: The Great Escape

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 16, 2022
İkinci Rayman oyunu nihayet 1001-oyun.com'a geldi! Gelin ve tüm zamanların en iyi platform oyunlarından birine göz atın!
  • Move
    Action Buttons
    Start
    Select

Retro oyunların hayranı mısınız? Eski günlerde oyunların nasıl olduğunu görmek için eski oyunları oynamayı sever misiniz? Eğer öyleyse doğru yere geldiniz çünkü burada 1001-oyun.com'da şimdiye kadar yapılmış en iyi platform oyunlarından birini oynayabilirsiniz: Rayman 2: The Great Escape! Bu sefer 3 boyutlu!

Rayman dünyasına bir kez daha adım atmaya, yeni seviyeleri keşfetmeye, yeni engelleri ve zorlukları aşmaya ve dünyayı Robo-Korsanlar'dan kurtarmaya hazır olun.

1999 yılında Play Station 1 konsolunda çıkan eski bir oyun olmasına rağmen Rayman 2: The Great Escape hala oynaması eğlenceli bir oyundur. Retro 3D grafikler hala büyüleyici ve onlara eski okul havası veriyor, film müziği oyundaki olaylara uyacak şekilde özel olarak tasarlandı ve seviye tasarımı hem eğlenceli hem de geçişi zor olacak şekilde hazırlanmış. Bu nedenle, çevrimiçi en iyi platform oyunlarından birine hazırsanız, hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

Özellikler:

  • Retro 3D grafikler
  • Eğlenceli ve zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller (Kontroller özelleştirilebilir)

Yayın tarihi
Ekim 1999
Geliştirici
Rayman 2: The Great Escape, Ubisoft tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Rayman 2: The Great Escape game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.8k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 15 votes. This awesome game has been made by Ubisoft and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Rayman 2: The Great Escape game, make sure to check out our other exciting games.