Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Random Car Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 04, 2022
Rastgele Araba Simülatörü, mevcut 8 arabadan herhangi birini engeller ve rampalarla dolu bir harita üzerinde sürmenize izin veren bir araba oyunudur.
 • Drive
  Brake
  Reset Car
  Reload Scene
  Switch Camera
  Nitro

Araba sürmeyi sever misin? Arabalar hakkında tutkulu musunuz? O zaman bu ücretsiz araba oyununu gerçekten denemelisiniz.

Sürüş oyunu Random Car Simulator'da ne istersen yapabilirsin. Evet, doğru okudunuz. Kural yok, istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Yani, oynamak için yeni araba oyunları arıyorsanız, işte bu.

Rastgele Araba Simülatörü, sahip olduğu 8 arabadan herhangi birini seçmenizi sağlar ve oyun sırasında istediğiniz zaman aralarında geçiş yapabilirsiniz. Neredeyse görebileceğiniz her yere araba ile ulaşılabilir. Bir rampadan atlamak ister misiniz? Elbette! Arabanızı ne kadar çabuk bozabileceğinizi görmek ister misiniz? Emin ol! Zıplamak ve çılgın numaralar yapmak ister misin? Herşey mümkün!

Bu 8 aracın her biri farklı görünüyor ve hareket ediyor, bu yüzden farklı arabalarla aynı gösteriyi yapmayı deneyebilir ve bunun nasıl gittiğini görmek isteyebilirsiniz. Random Car Simulator, boş zamanınız olduğu zamanlar için mükemmel olan harika bir araba oyunudur. Ücretsiz araba oyunları oynamayı seviyorsanız, bunu denemekten sizi alıkoyan hiçbir şey yok!

1001-oyun.com'da her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulabilirsiniz. Şu anda oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve bunların çoğu "Engelsiz Oyunlar"dır, yani onları işte veya okulda bile her yerde oynayabilirsiniz.

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Seçim için 8 farklı araç
 • Tam özgürlük, istediğin gibi oynuyorsun
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Aralık 2021
Geliştirici
Random Car Simulator, BoardGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Random Car Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.8k times and has received a rating of 4.24 / 5 din 58 votes. This awesome game has been made by BoardGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Random Car Simulator game, make sure to check out our other exciting games.