Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Rally Point 6

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 27, 2018
Enjoy the adrenaline brought by the rally point games and test different trucks, jeeps, vans and street cars in snow, city and forest circuits.
 • Drive/ Balance
  Use Nitro/boost
  Drift
  Reset Car
  Pause

Rally Point 6 adlı yeni heyecan verici, heyecan verici ve adrenalin ralli yarış oyununa hazır mısınız? Rally Point oyunu Rally Point 2, Rally Point 3 ve Rally Point 4'ün tüm devam oyunlarını VitalityGames.com'da ücretsiz çevrimiçi oynamak için tıklayın. Bu oyunların her birinde hedefiniz, oyundaki her devrede saati yenmek olacak. Dokuz pistte bu muhteşem ralli oyunlarıyla sürüş becerilerinizi sonuna kadar test edin. Orman, şehir ve karda üç parkur olacak.

Oyunu oynamaya başlayın ve farklı arabaları, kamyonları, cipleri, minibüsleri ve sokak arabalarını test edin, kilidi açılan her araba belirli bir parkur türüyle eşleşecektir. Her pist tipinin kendine göre iyi ve kötü yanları olacaktır, örneğin, şehir içi pisti sürmek kolay olacak ancak dar sokaklar ve virajlar, frenlerinizi ve sonuna kadar sürme yeteneğinizi test edecek. Orman yollarını fethetmek daha kolay olacak ve karla kaplı olanları dönüşlerde sürüklemek, elinizden gelenin en iyisini yapmak ve en iyi dünya rekoru skorunu elde etmek için mükemmel koşuyu gerçekleştirmek eğlenceli olacak. Bu oyunu kazanmanın ve hükmetmenin anahtarı, tam olarak yerin izin verdiği yerde kullanılması gereken sınırsız nitrodur. Çevrimiçi en iyi ralli sürücüsü olun ve Sebastien Loeb'i sürüş becerilerinizi kıskandırın! Sürüş stilinizi geliştirebilmek için oyunun adım adım ve video talimatlarını izleyin.

Xform Games tarafından geliştirilen bu destansı eğlenceli 3D araba yarışı oyununun tadını çıkarın ve çevrimiçi olarak eğlenin! 3D ralli oyunlarından hoşlanıyorsanız, Rally Motion, Extreme Racing Rally ve Pixel Rally 3D'yi de beğenebilirsiniz. İyi şanlar!

Özellikler

 • 3D Rally Point oyun serisinin yeni devam oyununu oynayın.
 • Pürüzsüz kontroller ve fizik ile güzel görünümlü 3D grafikler.
 • Orman, şehir ve karda dokuz seviyeyi test edin ve sürün.
 • Dokuz araba, minibüs, cip ve tramvay arasından seçim yapın.
 • Dış Ses uyarısını düzeltmenize yardımcı olacak güzel bir özellik.
 • Nitro ile saatte 300 km'ye varan yüksek hızlara ulaşmak için arabaları hızlandırın.
 • Sınırsız nitro
 • Oynaması zor ama eğlenceli ve bağımlılık yapıcı.

Yayın tarihi
Kasım 2018
Geliştirici
Rally Point 6, Xform tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Rally Point 6 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 47.3k times and has received a rating of 4.30 / 5 din 460 votes. This awesome game has been made by Xform and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Rally Point 6 game, make sure to check out our other exciting games.