Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Rainbow Friends Roblox

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 01, 2023
Rainbow Friends'in ürkütücü dünyasını burada, web sitemizde keşfedin. Oynat'a tıklayın ve korkmaya hazır olun!
  • Rotate/Aim
    Select
    Move
    Collect

Tüyler ürpertici bir eğlence arıyorsanız, Rainbow Friends Roblox şimdiye kadar oynayacağınız en korkunç oyundur! Çocukken, her zaman adrenalin patlaması yaşatan korkunç oyunların arayışı içindesiniz ve bu oyun sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Rainbow Friends Roblox, her köşede pusuya yatmış, tüylerinizi ürpertmeyi amaçlayan tüyler ürpertici yaratıklarla dolu karanlık ve ürkütücü bir dünya sunuyor.

Oyunun amacı, bilmeceleri çözerken ve engelleri aşarken mümkün olduğu kadar çok küp ve eşya toplamaktır. Ancak, sizi almaya gelen canavara dikkat edin. Bunların en korkunç olanı Mavi Gökkuşağı Arkadaşıdır ve sizi alt etmek için her şeyi yapar. Ama merak etmeyin, kutulara saklanarak canavarın elinden kurtulabilirsiniz.

Rainbow Friends Roblox, meydan okuma arayan çocuklar için mükemmel bir ürkütücü maceradır. Bu sadece korkutucu bir Roblox oyunu değil, aynı zamanda engellenmemiş, böylece istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Can sıkıntısı vurduğunda, bu oyun zaman öldürmek için mükemmel bir yoldur. Eşsiz 3B mekaniği ve ürkütücü müzikleri sayesinde oyunun ortamına tamamen kapılacaksınız.

Rainbow Friends Roblox oynamaya başlamak için VitalityGames.com adresini ziyaret edin. Bu oyun, zekalarını zorlayan korkutucu oyunları seven çocuklar için mükemmel. Tüyler ürpertici oynanışı ve heyecan verici mücadeleleriyle Rainbow Friends Roblox, daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Ürkütücü atmosfer
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Rainbow Friends Roblox, SyrHamster tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This Rainbow Friends Roblox game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.3k times and has received a rating of 3.95 / 5 din 38 votes. This awesome game has been made by SyrHamster and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Rainbow Friends Roblox game, make sure to check out our other exciting games.