Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Raft Survivor: Ocean Nomad Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 07, 2022
Okyanusun ortasında bir salda mahsur kalarak hayatta kalabilir misin? Gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, Oynat düğmesini tıklayın!
 • Trafficking
  Jump
  Punch
  Throw A Hook
  Pause
  Inventory
  Score
  Crafted
  Undo The Construction Of The Object
  Set/build Object
  Action
  Sleep

Hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız, Raft Survivor: Ocean Nomad Simulator tam size göre.

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda bir salda mahsur kalacaksınız. Elinizde sadece bir alet var: bir kanca. Etrafınızda yüzen kutuları kapmak ve sürüklemek için kullanabilirsiniz. Bu, daha sonra faydalı olacak kaynakları toplamanıza olanak tanır. Ayrıca bir şeyler bulmak için yüzebilir ve sandıkları açabilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz köpekbalıkları ve diğer tehlikeli hayvanlara karşı dikkatli olun. Yemek, kendinize sağlamanız gereken başka bir şeydir. Yemek yemeden çok uzun süre kalmadığınızdan emin olun! Peki, düşünceleriniz neler? Hayatta kalma içgüdüleriniz yeterince güçlü mü? Öğrenmek için Oynat düğmesini tıklayın!

Daha fazla simülatör oyunu için oyun kategorilerimize göz atın! Her gün sitemize yeni bir oyun ekleniyor! Şu anda ücretsiz oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • itemler yapabilirsin
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Aralık 2020
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Raft Survivor: Ocean Nomad Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.4k times and has received a rating of 3.71 / 5 din 28 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Raft Survivor: Ocean Nomad Simulator game, make sure to check out our other exciting games.