Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Race Burnout Drift

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 03, 2022
Race Burnout Drift ile heyecan verici drift yarışlarına katılın! Bu harika oyunu web sitemizde tamamen ücretsiz olarak oynayın!
 • Drive
  Brake
  Nitro
  Switch Camera

Drift oyunlarının hayranı mısınız? Boş zamanlarında sürekli olarak çevrimiçi oynamak için en iyi araba oyunlarını mı arıyorsun? Eğer öyleyse, bugünün oyunu tam da ihtiyacınız olan şey! Race Burnout Drift, yarışlara katılabileceğiniz ve zorlu rakiplere karşı becerilerinizi test edebileceğiniz çevrimiçi bir drift oyunudur.

Race Burnout Drift'in 2 oyun modu vardır: Race ve Drift. Yarış Modunda diğer sürücülere karşı yarışacaksınız, Drift Modunda ise drift yaparken pistte yalnız kalacaksınız.

Bu oyunda 9 araba var, ilki zaten sizin için açıldı, oynarken kazandığınız paraları kullanarak diğer arabaları alabilirsiniz. Eşsiz bir görünüm vermek için arabanın rengini de değiştirebilirsiniz.

Race Burnout Drift, sürüş ve drift becerilerinizi kesinlikle test edecek zorlu bir oyundur, bu yüzden hazırlıklı geldiğinizden emin olun! İster yarış, ister drift olsun, bu araba oyununda ihtiyacınız olan her şey var! Şu anda yapmanız gereken tek şey Oynat düğmesine tıklamak!

Oynamak için daha fazla araba oyunu arıyorsanız, oyun kategorilerimize bir göz atın! Web sitemizde denemeniz için binlerce harika oyun, yarış oyunları, park etme oyunları, 4x4 oyunlar ve daha pek çok şey keşfetmenizi bekliyor!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • Detaylı araba modelleri
 • Kilidi açılabilen arabalar
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Kasım 2022
Geliştirici
Race Burnout Drift, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Race Burnout Drift game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 9.7k times and has received a rating of 3.89 / 5 din 101 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Race Burnout Drift game, make sure to check out our other exciting games.