Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Punch Box

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 08, 2016
Punch Box, yeteneklerinizi ortaya çıkaracak ve çok eğlenceli olacak bir yumruk oyunudur! Oyunun tadını Çıkar!
  • Play

1001-oyun.com'da ücretsiz çevrimiçi "Punch Box" adlı yeni bir oyun. Kutuları olabildiğince sert yumrukla! Sen çok düşük bir paraya sahip bir boksörsün ve spor salonlarında antrenman yapmaya paran yetmediği için boksları yumruklayarak antrenman yapıyorsun!

Kutuları yumruklamak ve yok etmek için ekranın kenarlarına dokunmanız ve bazı kutularda bulunan keskin tahtalardan kaçınmaya dikkat etmeniz gerekiyor, aksi takdirde bayılacaksınız! Ayrıca, zamanın sınırlı olduğunu ve daha fazla zaman kazanmak için kutuları yumruklamanız gerektiğini unutmayın. Bu yüzden olabildiğince hızlı yumruk at ve daha fazla puan kazan!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Öğrenmesi kolay ustalaşması zor

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Punch Box game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 10.6k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 6 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Punch Box game, make sure to check out our other exciting games.