Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Pumpkin Run

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi October 11, 2022
Pumpkin Run, yeteneklerinizin test edileceği eğlenceli bir arcade oyunudur. Tüm seviyeleri yenebileceğini düşünüyor musun?
 • Move
  Switch Camera
  Pause
  Restart

Atari oyunları oynamaktan hoşlanıyor musunuz? Beceri oyunları en sevdiğiniz oyun türlerinden biri mi? Eğer öyleyse, şanslısınız çünkü VitalityGames.com'da sizin için harika bir oyun var!

Pumpkin Run, her seviyede yeteneklerinizi test edecek, çocuklara yönelik çevrimiçi oyunlardan biridir. Bu oyunda bir balkabağı kontrol ediyorsunuz ve engellerle ve zorlu yollarla dolu karmaşık seviyelerde gezinmeniz gerekiyor. Balkabağı olduğun için platformlardan kolayca düşeceksin, bu yüzden her hareketine dikkat et. Her seviye, becerilerinizi nihai teste tabi tutmak için özel olarak tasarlanmıştır. Her yanlış hareket süre sınırını aşmanıza ve kaybetmenize neden olabilir. Kontrol noktalarına dikkat edin; Bir platformu geçtikten sonra bir platformdan düşerseniz, orada yeniden doğarsınız, bu yüzden oldukça kullanışlıdırlar.

Her seviyede ustalaşıp fethedebileceğine inanıyor musun? Bunu yaparsanız, Oynat düğmesine basın ve bize neye sahip olduğunuzu gösterin!

Pumpkin Run Unblocked, diğer binlerce ücretsiz oyunla birlikte web sitemizde ücretsiz olarak mevcuttur! Araba oyunlarımız, nişancı oyunlarımız ve platform oyunlarımız var.

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • sen bir balkabağısın
 • zorlu seviyeler
 • Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Yayın tarihi
October 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Pumpkin Run game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 7k times and has received a rating of 4.46 / 5 din 37 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Pumpkin Run game, make sure to check out our other exciting games.