Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Pull'em All

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 26, 2022
Pull'em All, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir çevrimiçi oyundur.
  • Interact With The Game

Merhaba oradaki! Rekabetçi olmaktan sıkıldınız ve sıradan oyunlar denemek mi istiyorsunuz? Bu durumda, doğru yere geldiniz çünkü Pull'em All'ı sitemizde oynayabilirsiniz.

Bu arcade oyunu geldikleri kadar basit. Çok basit ve kısa sürede çalışmaya başlayacağınızı öğrenmesi çok kolay. Sadece bir şeyler çekmeniz gerekiyor. Bunu fare düğmesini basılı tutarak yaparsınız. Kendinizi fazla yormamaya dikkat etmelisiniz. Anahtar, kısa patlamalar halinde çekmek ve rahatlamaktır. İşte buyur! Bu oyuna başlamak için bilmeniz gereken tek şey bu. Gördüğünüz gibi, Pull'em All her tür oyuncu için uygundur ve istediğiniz zaman alıp oynayabileceğiniz kadar basittir!

Her gün sitemize yeni bir oyun ekleniyor! Şu anda ücretsiz oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

  • Basit 3D grafikler
  • Yükseltmeler
  • Öğrenmesi çok kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Pull'em All, 2Play tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Pull'em All game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.6k times and has received a rating of 4.11 / 5 din 9 votes. This awesome game has been made by 2Play and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Pull'em All game, make sure to check out our other exciting games.