Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

PUBG BatlGround

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 28, 2022
Herkesin kendi başına olduğu epik battle royale maçlarına katılmaya hazır olun! Silahları ve malzemeleri bulun ve her zaman hazır olun!
 • Move
  Shoot
  Run
  Jump
  Reload
  Map
  Menu

Atış oyunları hayranı mısınız? Serbest atış oyunları zamanınızı geçirmenin en sevdiğiniz yollarından biri mi? Öyleyse, PUBG BatlGround'u gerçekten denemelisiniz!

Bu, herkesin kendisi için olduğu bir nişancı oyunudur. Takım yok, arkadaş yok, müttefik yok. Silahlarınız ve atış becerileriniz güvenebileceğiniz tek şey.

Turun başında kendinizi bir adanın üzerinde uçan bir uçağın içinde bulacaksınız. Atlamak için en iyi zamanı seçin ve ardından haritada gitmek istediğiniz herhangi bir noktaya süzülün. Yere dokunduğunuzda, silah ve malzeme aramaya başlamanın zamanı geldi. Çabuk hareket edin çünkü adada sizinle birlikte başka insanlar da var ve onlar da silah arıyorlar. Envanterinizi cephane ve ihtiyaç anında işinize yarayacak çeşitli erzaklarla dolu olarak stoklayın.

Bir oyuncu yolunuzu geçtiğinde, bir çatışmaya hazır olun. Geniş açık alanlarda çok fazla kalmamak, her zaman saklanacak veya siper alınacak yerler aramakta fayda var. Ayakta kalan son oyuncu raundu kazanır. Kulağa oldukça basit geliyor, değil mi? Hayatta kalmanın ana önceliğiniz olması gereken bir battle royale nişancı oyunu. Bu sizin oyun tarzınıza benziyorsa, hemen devam edin, Oynat düğmesini tıklayın ve adada ne kadar dayanabileceğinizi görelim!

Engellenmemiş daha fazla nişancı oyunu da dahil olmak üzere daha fazla ücretsiz oyun için oyun kategorilerimize göz atın! Halihazırda binlerce ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün yenilerini ekliyoruz!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • rekabetçi oyun
 • Bulmak ve kullanmak için çok sayıda silah
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
PUBG BatlGround, 4399 tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This PUBG BatlGround game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 14.2k times and has received a rating of 3.99 / 5 din 150 votes. This awesome game has been made by 4399 and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this PUBG BatlGround game, make sure to check out our other exciting games.