Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Priora Drift

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi February 08, 2023
Priora Drift, sürüş becerilerinizi açığa çıkarmanıza izin veren harika bir araba sürükleme oyunudur. Neye sahip olduğunu bize göstermeye hazır mısın?
 • Drive
  Brake
  Switch Camera
  Nitro
  Look Back
  Menu

Priora Drift, doğrudan tarayıcınızda çevrimiçi olarak ücretsiz olarak oynayabileceğiniz heyecan verici ve eğlenceli bir araba sürme oyunudur. Akıcı grafikleri ve kullanımı kolay arayüzü ile hemen oynamaya başlayabileceksiniz. Oyunda, ilkinin kilidi açılmış ve gitmeye hazır 4 araba bulunuyor. Diğer 3 araba drift yaparak para kazanılarak açılabilir.

Priora Drift, drift becerilerinizi sergilemeniz için size iki farklı harita sunar - garajlarla çevrili bir otopark ve bir liman. Hangi haritayı tercih ederseniz edin ve drift yeteneklerinizi sergilemeye başlayabilirsiniz. Driftleri ne kadar uzun süre çekerseniz o kadar çok puan kazanırsınız ve o kadar çok para kazanırsınız. Ancak drift sırasında çevre ile çarpışırsanız puan kazanamazsınız, bu yüzden dikkatli olun!

Drift, sürücünün aracın kontrolünü korurken arka tekerlek çekişini kasıtlı olarak kaybettiği bir sürüş uygulamasıdır. Japon yarışlarında ortaya çıktı ve şimdi dünya çapında popüler bir motor sporu haline geldi. Drift yarışmalarında, dönüşlere yüksek hızlarda girip çıkmak, düzgün ve kontrollü bir drift yapmak ve diğer araçlarla veya engellerle çarpışmalardan kaçınmak dahil olmak üzere belirli kurallara uyulmalıdır. Genel olarak, Priora Drift, drift oyunlarından veya genel olarak araba sürme oyunlarından hoşlanan herkes için uygun, harika bir engellenmemiş araba oyunudur.

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Kilidi açılabilen arabalar
 • Pürüzsüz kontroller
Yayın tarihi
February 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Priora Drift game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.7k times and has received a rating of 4.50 / 5 din 8 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Priora Drift game, make sure to check out our other exciting games.