Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Portal Online

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 27, 2023
Orijinal Portal oyunlarını sever misiniz? Öyleyse, Portal Online'ı denemelisiniz! Hemen burada, web sitemizde ücretsiz oynayın!
 • Interact With The Game
  Move
  Jump
  Shoot
  Drag An Object
  Skip Level
  Menu

Orijinal Portal oyunlarına benzeyen eğlenceli ve zorlu bir bulmaca oyunu mu arıyorsunuz? Portal Online'dan başkasına bakmayın! Bu ücretsiz çevrimiçi oyun, giderek zorlaşan bulmacaları çözmek ve her seviyenin sonunda altın bir kupaya ulaşmak için portalları kullanmanıza olanak tanır. Ve en iyi kısım? Doğrudan internet tarayıcınızda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz!

Çocukken her zaman çocuklar için ücretsiz çevrimiçi oyunlar arıyorsunuz. Ancak çok fazla seçenek olduğu için hem ilginç hem de eğlenceli olanı bulmak zor olabilir. Portal Online bu nedenle harika bir seçimdir. Sizi saatlerce meşgul edecek zorlu bulmacalar ve benzersiz oynama biçimleriyle piyasadaki en iyi engelsiz oyunlardan biridir.

Orijinal Portal oyunlarını oynadıysanız, Portal Online kendinizi evinizde hissedecektir. Ama değilsen endişelenme. Oyunu öğrenmesi kolaydır ve bulmacalar her yaştan çocuğun onları eğlenceli ve ilgi çekici bulabilmesi için yapılmıştır. Ve çevrimiçi bir oyun olduğu için dünyanın her yerinden oynayabilirsiniz!

Öyleyse neden Portal Online'ı denemiyorsunuz? Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi çevrimiçi çocuk oyunlarından biridir ve kesinlikle yeni favori bulmaca oyunlarınızdan biri olacaktır. İster hızlı bir dikkat dağıtma, ister çözmesi zor bir bulmaca arıyor olun, Portal Online size yardımcı olur. Bugün oynamaya başlayın ve kaç seviyeyi temizleyebileceğinizi görün!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Eğlenceli ve zorlu seviyeler
 • Öğrenmesi kolay kontroller
Yayın tarihi
February 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Portal Online game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.6k times and has received a rating of 4.58 / 5 din 19 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Portal Online game, make sure to check out our other exciting games.