Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Pop Jewels

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 05, 2023
Pop Jewels, burada, 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir 3'lü eşleştirme oyunudur. Oynat'a tıklayın ve eğlenceye katılın!
  • Interact With The Game

Selam çocuklar! Oynamak için eğlenceli ve ücretsiz bir çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Sizin gibi çocuklar için mükemmel 3'lü eşleştirme oyunu Pop Jewels'tan başka yere bakmayın!

Ücretsiz Online Match 3 Oyunları İndirme Yok

Pop Jewels, indirilmeyen bir 3'lü eşleştirme oyunudur, yani hiçbir şey indirmenize gerek kalmadan hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, tamamen engelsizdir, böylece istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Çocuklar için Eşleştirme Oyunları

Pop Jewels, en iyi çevrimiçi eşleştirme oyunlarından biridir ve sıradan oyunlar oynamaktan hoşlanan çocuklar için idealdir. Kurallar basittir: aynı renkteki iki veya daha fazla mücevheri patlatmak için tıklamanız yeterlidir. Öğrenmesi basit ama sizi saatlerce meşgul edecek kadar zor.

Oynanacak Basit Oyunlar

Pop Jewels, çevrimiçi eşleştirme oyunları oynamaya yeni başlayan çocuklar için de mükemmeldir. Renkli grafikleri ve basit kontrolleri ile herkesin keyif alabileceği bir oyundur.

Engellenmemiş Oyunlar

Öyleyse neden bekleyelim? Bugün Pop Jewels oynamaya başlayın ve sizin gibi çocuklar için neden en iyi çevrimiçi oyunlardan biri olduğunu keşfedin!

Özellikler:

  • Parlak ve renkli 2D grafikler
  • Eğlenceli ve eğlenceli oyun
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
April 2023
Geliştirici
Pop Jewels, SUN.STUDIO tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Pop Jewels game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by SUN.STUDIO and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Pop Jewels game, make sure to check out our other exciting games.