Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Pop It Master

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 25, 2022
Pop-it oyuncakları seviyor ve onlardan yeterince alamıyor musunuz? O zaman Pop It Master tam size göre bir oyun! Burada 1001-oyun.com'da oynayın!
  • Interact With The Game

Pop it oyuncaklar o kadar popüler ve bağımlılık yapıyor ki doyamıyoruz. sen aynı mısın Kendinizi sık sık çevrimiçi pop it oyunları ararken mi buluyorsunuz? Eğer öyleyse, Pop It Master sizin için mükemmel bir çevrimiçi oyundur!

Bu pop it oyunu tam olarak beklediğiniz gibi: eğlenceli, renkli, rahatlatıcı ve oynaması çok kolay. Peki bu oyun nasıl çalışıyor? Pekala, eğer bir pop it oyuncağınız olduysa, hatta gördüyseniz, o zaman anında asılırsınız. Temel olarak, adından da anlaşılacağı gibi, tıpkı bir balonlu naylonla yaptığınız gibi, sadece baloncukları patlatırsınız. Oyun kontrolleri basit, oynamak için sadece fareye ihtiyacınız var. Yani biraz eğlenmek istiyorsanız hemen devam edin, istediğiniz kadar baloncuk patlatın!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz oyunumuz var, çoğu engellenmemiş oyunlardan oluşuyor ve şu anda tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • Parlak ve renkli 2D grafikler
  • Eğlenceli ve rahatlatıcı oyun
  • oynamak çok kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Pop It Master, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Pop It Master game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.8k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 6 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Pop It Master game, make sure to check out our other exciting games.