Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Polygon Race Game

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 27, 2023
Yeni bir sürüş mücadelesine hazır mısınız? Eğer öyleyse, o zaman bugünkü oyunu deneyin ve etraftaki en iyi sürücü olduğunuzu kanıtlayın!
  • Switch Camera
    Drive
    Brake

Polygon Race, doğrudan internet tarayıcınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir çevrimiçi araba oyunudur. Bu oyun, çocuklar için bazı araba oyunları oynamak istediğinizde ve genel olarak araba sürme oyunlarını seven herkes için mükemmeldir. Oyunun her seviyesi, bir sonraki seviyeye geçmek için üstesinden gelmeniz gereken benzersiz bir zorluk sunar.

Polygon Race'i kazanmak için trafik konilerini dokunmadan geçmeli ve verilen süre içinde bitiş çizgisine ulaşmalısınız. Bazı seviyeler, oyuncunun yol boyunca belirli miktarda bayrak toplamasını gerektirerek oyuna ek bir zorluk katar.

Bu seviyeler, son derece hassas bir şekilde sürmenizi gerektiren, gezinmeniz gereken dar yol nedeniyle inanılmaz derecede zordur. Bu oyun, eğlenceli ve zor engelsiz oyunlar arayanlar için mükemmel bir seçenektir.

Genel olarak, Polygon Race ücretsiz araba oyunlarını, çocuklar için araba oyunlarını, araba sürme oyunlarını ve engellenmemiş oyunları seven herkesin oynaması gereken bir oyundur. Bu yüzden sürüş becerilerinizi test edin ve Polygon Race'i fethetmek için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Şubat 2023
Geliştirici
Polygon Race Game, Enoops tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Polygon Race Game game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.5k times and has received a rating of 2.00 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by Enoops and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Polygon Race Game game, make sure to check out our other exciting games.