Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Poly Track

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 01, 2023
Poly Track, çevrimiçi olarak burada oynayabileceğiniz süper eğlenceli bir araba sürme oyunudur! Oynat'a tıklayın ve eğlenceye katılın!
  • Drive
    Restart Track

Çocuklar ve Meraklılar İçin Engelsiz Sürüş Oyunları

PolyTrack, yalnızca 1001-oyun.com'da bulunan büyüleyici bir düşük poli yarış oyunudur. Çocuklar da dahil olmak üzere her yaştan araba sürme oyunu hayranları için ideal olan ve size heyecan verecek bir çevrimiçi araba oyununa hazırlanın. Bu engelsiz sürüş oyununda, rakiplerinizi toz içinde bırakırken tehlikeli dönüşlerde ilerlemelisiniz.

PolyTrack'i Farklı Kılan Nedir?

Bu nabzı hızlandıran, sürüşün engelsiz oyunlarla buluştuğu karmada, her bir salise önemlidir. Gaza basın, sürüş becerilerinizi en üst düzeye çıkarın ve her pistte rekor kıran süreler ayarlamak için bir göreve başlayın. Çeşitli parkurlarda, virajlarda gezinirken refleksleriniz ve isabetliliğiniz teste tabi tutulur. Mevcut puan rekorlarını kırmayı hedefleyin ve bu benzersiz oyun deneyiminin heyecanını yaşayın.

PolyTrack, Sürüş Oyunlarında Yeni Zirveler Sunuyor

PolyTrack, döngülerin, atlamaların ve nefes kesen hızların büyüleyici bir kombinasyonunu sunarak sürüş oyunlarının heyecanını yeni zirvelere taşıyor. Bu çevrimiçi araba yarışı oyunu, popüler TrackMania serisinden ilham almıştır ve zamana karşı yarışırken sizi koltuğunuzun ucunda tutacak. Her kurs, tam konsantrasyon ve beceri gerektiren kendi benzersiz engellerini sunar. Bir şeyi her denediğinizde, zamanınızı iyileştirmeye ve yeni başarı seviyelerine erişmeye çalışmalısınız.

PolyTrack'te Zafer İçin İpuçları!

Kendi parkurlarınızı tasarlamanıza izin veren oyunun güçlü seviye düzenleyicisiyle yaratıcılığınızı serbest bırakın. Her kıvrımı, dönüşü ve engeli özelleştirerek karmaşık kurslar oluştururken hayal gücünüzün uçmasına izin verin. Kreasyonlarınızı diğer oyuncularla paylaşın ve şaheserlerinizi geçmek için giriştikleri heyecan verici yarışlara tanık olun.

PolyTrack'in Büyüleyici Dünyasına Dalın

Çocuklar için araba sürme oyunları, engelsiz oyunlar ve çevrimiçi bir araba oyunu heyecanının birleştiği büyüleyici PolyTrack dünyasına dalın. Sürücü koltuğuna oturun, yarış becerilerinizin sınırlarını zorlayın ve bu bağımlılık yaratan düşük poli yarış oyununda zafer için bir maceraya atılın. Keşfedilmemiş bir bölgeye doğru hızlanmaya ve adınızı yarış tarihinin yıllıklarına yazdırmaya hazır mısınız? Pist sizi bekliyor - motorlarınızı şimdi ateşleyin!

Özellikler:

  • 3D düşük poli grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Kendi seviyelerinizi oluşturabilirsiniz.
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
March 2023
Geliştirici
Poly Track, Kodub tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Poly Track game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.7k times and has received a rating of 4.27 / 5 din 11 votes. This awesome game has been made by Kodub and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Poly Track game, make sure to check out our other exciting games.