Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Police Real Chase Car Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 10, 2022
Şehrinizin işini nasıl yapacağını bilen bir polise ihtiyacı var. Bunun için doğru kişi misin? Hadi bulalım!
 • Move/Drive
  Enter Vehicle
  Instructions
  Pause
  Reset
  Siren
  Brake

Ücretsiz araba oyunları oynamak istiyorsan, seni koruduk! Web sitemizde kontrol etmeniz için harika bir oyunumuz var!

Police Real Chase Car Simulator, polis olarak oynadığınız bir araba oyunudur. Görevleri bulmak ve tamamlamak için şehrinizin sokaklarında devriye gezmeniz gerekecek. Görevler, belirli bir hızda bir hız tuzağını geçmekten hayvanları yoğun trafikten kurtarmaya kadar değişen zorluk derecesindedir. Bu görevler çok önemlidir çünkü ne kadar çok tamamlarsanız o kadar çok para kazanırsınız. Ve bu parayı kariyerinizde size yardımcı olacak daha yeni ve daha iyi araçlar satın almak için kullanmayı bekleyebilirsiniz.

Şehir muazzam ve tamamlamanız gereken hedeflerle dolu, bu yüzden benzin deponuzun asla boş olmadığından emin olun! Bu nedenle, bütün gün oynamak için eğlenceli bir araç oyunu arıyorsanız ama bir tane bulamadıysanız, Police Real Chase Car Simulator'a bir şans verin!

Çocuklar için daha da fazla otomobil oyunu için oyun kategorimize göz atın! Birçoğu Engelsiz Oyunlar olan birçok ücretsiz bilgisayar oyunumuz var!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Yakışıklı araba modelleri
 • Keşfetmek için büyük harita
 • Tamamlanacak çok sayıda görev
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ekim 2022
Geliştirici
Police Real Chase Car Simulator, Driving games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Police Real Chase Car Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5k times and has received a rating of 4.49 / 5 din 39 votes. This awesome game has been made by Driving games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Police Real Chase Car Simulator game, make sure to check out our other exciting games.