Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Police Endless Car

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 05, 2022
Web sitemizde bu hızlı araba oyunu ile kovalamacanın heyecanını hissedin! Police Endless Car ve diğer birçok oyunu hemen ücretsiz oynayın!
  • Drive
    Jump

Boş zamanlarında oynayabileceğin havalı araba oyunları mı arıyorsun? Eğer öyleyse, sizi bağımlılık yapan hızlı oynanışıyla bağımlı kılacak bir araba oyunumuz var: Police Endless Car.

Bu çevrimiçi oyunda, sizi kovalayan polis arabasından kaçmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekecek. Keskin dönüşler yapın, paraları toplayın ve güç verin ve engellere çarpmaktan kaçının. Bu oyun reaksiyon hızınızı ve el-göz koordinasyonunuzu kullanacak, bu yüzden odaklandığınızdan emin olun. Takip ne kadar uzun sürerse, o kadar çok para kazanırsınız. Bu parayı, kovalamaca sırasında kullanabileceğiniz yeni arabalar veya güçlendirmeler satın almak için kullanın.

Kontroller sezgiseldir ve herhangi bir araba oyunu oynadıysanız, burada tam olarak ne yapacağınızı bileceksiniz. Sürüş becerilerinizi test etmeye hazırsanız, geriye kalan tek şey Oynat düğmesine tıklamak ve bize neler olduğunu göstermek!

Oyun kategorilerimize göz atarak daha da fazla engelsiz araba oyununu veya diğer oyun türlerini burada oynayabilirsiniz. Sürekli büyüyen ücretsiz bilgisayar oyunları koleksiyonumuzda binlerce oyun var ve buna her zaman daha fazlasını ekliyoruz. Aslında burada her gün oynayacak yeni bir oyun bulabilirsin!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • Güç kaynağını çalıştırın
  • Hızlı tempolu oyun
  • El-göz koordinasyonunuzu ve reaksiyon hızınızı eğitir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
May 2022
Geliştirici
Police Endless Car, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Police Endless Car game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 11.8k times and has received a rating of 4.14 / 5 din 70 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Police Endless Car game, make sure to check out our other exciting games.