Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Police Chopper

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 18, 2014
Destansı helikopter kurtarma görevlerine katılın ve aç zombiler tarafından saldırıya uğramaktan kaçının! Çok geç olmadan kaç kişiyi kurtara
  • Play

Ücretsiz çevrimiçi polis arabası veya uçak oyunlarının büyük bir hayranı mısınız? Ve en son polis uçağı oyunlarını mı arıyorsunuz? O zaman şanslısınız çünkü vitalitygames.com'da size Police Chopper oyunları adı verilen bu yeni yoğun mücadeleyi veriyoruz. Polis helikopteri, bir Polis helikopterini uçurmanız ve farklı zorlu görevleri tamamlamanız gereken bir Helikopter Uçma Oyunudur.

Önce temel eğitim görevlerini, ardından orta zorlukta görevleri tamamlayacak ve ardından görevleri ilerleteceksiniz. Helikopterin temel kontrolünden tam kurtarma görevlerine kadar öğreneceksiniz. Her görevden önce size kısa talimatlar verilecektir. Sizi hedefinize yönlendirmek için oku kullanın. Ayrıca, diğer benzer ücretsiz çevrimiçi uçak ve uçak sürme ve park etme oyunlarını deneyin! Ve her zaman iyi bir polis ol!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
MATUREPEGi 18
This Police Chopper game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 24.6k times and has received a rating of 3.97 / 5 din 73 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Police Chopper game, make sure to check out our other exciting games.