Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Police Chase Unity

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 23, 2013
Police Chase'i burada, web sitemizde, doğrudan internet tarayıcınızda ücretsiz oynayın ve sürücü olarak sınırlarınızı test edin!
  • Drive

Police Chase, yeni bir eğlenceli sürüş ve yarış 3D birlik polis kovalamaca oyunu. Merkez bankasına giden bir kovalamacada bir polis arabasına karşı yarışın. Pistteki tüm engellerden kaçının ve bu yarışta polisi yenmek için tüm güçlendirmeleri kullanın.

Gezegende sürekli olarak daha etkileyici ve hızlı araçlar ortaya çıkıyor. Bu nedenle polis saatlerinin silahına spor araçlar konur. Hızlı araçları sürmek için belirli bir yeteneğe ve sürüş deneyimine sahip olmak istersiniz. Bu karşı konulmaz Polis Arabası Drift Oyununda, çeşitli ekip arabası modellerinin sürücü koltuğuna kişisel olarak binebilir ve hız ve yüzme için test edebilirsiniz.

Oyunun başlangıcına doğru, 8'i erişilebilir olan birincil araca sahip olacaksınız. Motoru çevirin ve şehrin sokaklarında hızlanın, keskin dönüşlere girin ve en yüksek hızda şamandıraları bekleyin. Tüm araçlarda süzülme ve sürüş yeteneklerinizi keskinleştirmek için iyi sürmeniz ve süzülmeniz gerekir. Pistten çıkmamak için ne gerekiyorsa yapın çünkü bu bir aksilik yaşanmasına neden olabilir. Yolda karşılaşacağınız yeşil taşları toplayın. Benzer iki polis arabası oyunu 2 Player City Racing ve Parking Fury 3D: Night Thief'i deneyin.

Yarış becerilerinizin sınırlarını zorlamak için mevcut üç zorluk seviyesi vardır. Açık yol ve şehir sokaklarının bir kombinasyonu olan Central City'den geçin!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Keşfetmek için büyük harita
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Police Chase Unity game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 26.3k times and has received a rating of 3.79 / 5 din 33 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Police Chase Unity game, make sure to check out our other exciting games.