Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Police Chase Real Cop Car Driver

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi October 07, 2022
Şehrinizin sokaklarında devriye gezerken ve para kazanmak için çeşitli görevleri tamamlarken bir polis memuru olmanın nasıl bir şey olduğunu gör
 • Drive/balance
  Brake Car
  Reverse Car
  Get In The Car
  Aim/shoot/zoom

Police Chase Real Cop Car Driver, oynamak için harika araba oyunları arıyorsanız, tam size göre. Bugünkü oyunda bir polis rolünü üstleniyorsunuz. Göreviniz, şehrinizin sokaklarında devriye gezmek ve suç oluşmasını engellemek. Para için alabileceğiniz ve tamamlayabileceğiniz birçok görev var. Kazandığınız parayı yeni ve daha iyi arabalar satın almak için kullanabilirsiniz. Bu oyunda kilidini açabileceğin 7 harika polis arabası var. Yani ne diyorsun? Şehrinizi güvende tutacak kadar iyi bir polis misiniz?

Çocuklara yönelik daha fazla araba oyunu için oyun kategorilerimize göz atın! Halihazırda ücretsiz olarak sunulan binlerce Engellenmemiş Oyunumuz var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Kilidi açılabilen arabalar
 • Keşfetmek için büyük harita
 • Tamamlanacak görevler
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
July 2022
Geliştirici
Police Chase Real Cop Car Driver, Driving games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGI 12
This Police Chase Real Cop Car Driver game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.5k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 40 votes. This awesome game has been made by Driving games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Police Chase Real Cop Car Driver game, make sure to check out our other exciting games.