Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Police Car Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 21, 2022
Polis arabanızda şehrinizin sokaklarında devriye gezin ve gözetiminiz altında kimsenin yasaları çiğnemediğinden emin olun!
 • Drive
  Brake
  Unstuck Car
  Restart
  Siren

Oynamak için farklı türde bir araba oyunu mu arıyorsunuz? Video oyunlarında polis arabaları kullanmaktan hoşlanıyorsanız, Polis Arabası Simülatörüne göz atın.

Polis arabanızın direksiyonuna geçin ve sokaklarda devriye gezmeye başlayın! Göreviniz, şehrinizin güvenliğini ve vatandaşlarının yasalara uymasını sağlamak. Doğru, peki bu araba oyununda tam olarak ne yapıyor olman gerekiyor? Bu bir araba simülatörü oyunu olduğundan, arabanızın yeteneklerini test ederek etrafta dolaşacaksınız.

Arabanın üç oyun modu vardır: Simülatör, Drift ve Arcade. En gerçekçi sürüş deneyimi, aracınızın gerçek hayata mümkün olduğunca yakın davranacağı Simülatör modundadır. Drift modu adından da anlaşılacağı gibi aracınızın zeminde daha kolay kaymasını sağlayarak drift yapmanızı sağlar. Arcade modunda, araba daha az gerçekçi davranıyor ve sola veya sağa döndüğünüzde en büyük farkı fark edeceksiniz.

Araba sürerken çeşitli görevler yapabilir ve bunu yaparken para kazanabilirsiniz. Bu parayı polis arabanızı kişiselleştirmek ve yükseltmek için kullanabilirsiniz! Bu nedenle, en yeni araba oyunlarını ücretsiz oynamak istiyorsanız, Police Car Simulator'u denediğinizden emin olun!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulabilirsiniz! Bir sürü tamamen ücretsiz çevrimiçi oyun bulmak için oyun kategorilerimize göz atın. Düşünürseniz, muhtemelen elimizde: sim oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Detaylı araba modelleri
 • Keşfetmek için büyük harita
 • özelleştirilebilir araba
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Eylül 2022
Geliştirici
Police Car Simulator, Inspector Studios tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Police Car Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 8.8k times and has received a rating of 4.41 / 5 din 164 votes. This awesome game has been made by Inspector Studios and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Police Car Simulator game, make sure to check out our other exciting games.