Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Police Car Armored

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 14, 2023
Şehrin kalabalık sokaklarında zırhlı bir polis aracı sürün ve para için çeşitli görevleri tamamlayın!
 • Interact With The Game
  Drive
  Brake
  Switch Camera

Police Car Armored, sizi zırhlı bir polis arabasının direksiyonuna geçireceğiniz heyecan verici bir sürüş oyunudur. Şehrin işlek caddelerinde gezinerek ve çeşitli görevleri yerine getirerek para kazanın. Oyun, iki farklı sürüş moduna sahiptir: Simulator ve Drift, oyuncuların oyun sırasında herhangi bir noktada gerçekçi bir sürüş deneyimi ile aksiyon dolu bir drift deneyimi arasında geçiş yapmasına olanak tanır.

Polis Arabası Zırhlı ile ilgili harika şeylerden biri, zırhlı polis arabanızın görünüşünü değiştirebilmenizdir.

Gerçekçi grafikleri ve yoğun oynanışı ile Police Car Armored, oyunculara sürükleyici bir sürüş deneyimi sunuyor. İster araba oyunlarının hayranı olun ister sadece çevrimiçi oyunların keyfini çıkarın, bu oyunda herkes için bir şeyler var. Öyleyse, bu heyecan verici oyunda zırhlı bir polis aracının sürücüsü olarak hazırlanın ve sokaklara çıkın!

Web sitemizde oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada, hemen şimdi deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün çok daha fazlası ekleniyor!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Keşfetmek için büyük şehir
 • Çeşitli görevleri tamamlayabilirsiniz
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Ocak 2023
Geliştirici
Police Car Armored, Inspector Studios tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Police Car Armored game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.5k times and has received a rating of 4.13 / 5 din 23 votes. This awesome game has been made by Inspector Studios and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Police Car Armored game, make sure to check out our other exciting games.