Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Pokemon Inclement Emerald

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 04, 2023
Artık web sitemizde Pokemon Inclement Emerald'ı ücretsiz olarak oynayabilirsiniz! Hepsini yakalama zamanı!
 • Move
  Action Buttons
  Start
  Select

Pokemon Inclement Emerald, hayranlar tarafından oluşturulan orijinal Pokémon Emerald oyununun popüler bir ROM hilesidir. Çevrimiçi eski oyun meraklıları ve yeni bir Pokemon macerası arayanlar arasında popülerlik kazandı. Resmi bir oyun olmasa da, bir dizi değişiklikle oyunculara orijinal oyuna yeni bir bakış açısı sağlıyor.

Yeni Pokemon'un eklenmesi, Pokemon Inclement Emerald'ın en büyük değişikliklerinden biridir. Bu ROM hilesi, oyunculara daha önce hiç karşılaşmamış olabilecekleri karşılaşmalar ve stratejiler sunan 80'den fazla ek Pokemon ekler. Ayrıca oyun, oyun deneyimini zenginleştiren ve oyunculara savaş için yeni stratejiler sağlayan yeni hareketler, beceriler ve ekipmanlar içeriyor.

Ayrıca hikaye, oyunculara orijinal oyunun olay örgüsüne yeni bir bakış açısı sunmak için değiştirildi. Yeni hikaye, orijinal oyunu çoktan geride bırakmış ve yeni bir macera arayan oyuncular için heyecan verici bir meydan okuma ekliyor.

Pokemon Inclement Emerald, rom korsanları ve hayran yapımı Pokemon oyunları hayranları arasında popülerlik kazandı. Bu oyuna gösterilen detaylara ve yaratıcılığa gösterilen özen etkileyici ve orijinal oyunun doğal bir uzantısı gibi hissettiriyor. Çevrimiçi retro oyunları ve hayran yapımı Pokemon oyunlarını takdir eden oyuncular, Pokemon dünyasına kusursuz bir şekilde uyan yeni Pokemon'un, hareketlerin ve öğelerin keyfine varacaklar.

Sonuç olarak, Pokemon Inclement Emerald, en iyi Pokemon oyunları kütüphanesine harika bir ektir. Oyunculara yeni Pokemon, hareketler, yetenekler ve değiştirilmiş bir hikaye ile klasik Pokemon Emerald oyununa yeni bir bakış sunuyor. Çevrimiçi retro oyunların, rom hilelerinin veya hayran yapımı Pokemon oyunlarının hayranıysanız, Pokemon Inclement Emerald yeni ve heyecan verici bir Pokemon macerası için kesinlikle denemeye değer.

Özellikler:

 • İyi görünümlü 2D grafikler
 • 80 yeni Pokemon
 • İlginç ve iyi yazılmış bir hikaye
 • Alması ve oynaması kolay
Yayın tarihi
Şubat 2023
Geliştirici
Pokemon Inclement Emerald, Buffel Saft tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Pokemon Inclement Emerald game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.5k times and has received a rating of 3.40 / 5 din 10 votes. This awesome game has been made by Buffel Saft and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Pokemon Inclement Emerald game, make sure to check out our other exciting games.