Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Pokemon Catch Journey

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 19, 2013
Pokemon yakalama yolculuğu, yeni bir sürüş oyunu. Bir kamyon sür ve yakalayabildiğin kadar çok Pokemon yakala!
  • Drive
    Throw PokeBalls
    Switch PokeBalls

Pokemon Catch Journey Unutulmaz Bir Deneyim Sağlayacak

Eğlenceli ve sürükleyici bir Pokemon PC oyunu olan Pokemon Catch Journey'in büyüleyici dünyasına adım atın! İster PC için Pokemon oyunlarının hayranı olun, ister çevrimiçi ilgi çekici bir Pokemon oyunu arayın veya çocuklar için eğlenceli sürüş oyunları arayın, bu ideal seçenektir.

Heyecan Verici Pokemon Yakalamaya Katılın

Amacı her seviyede tüm Pokémon'u yakalamak olan deneyimli bir sürücünün kontrolünü elinize alın. Güvenilir kamyonetinizi aracınız olarak kullanarak heyecan, kurnazlık ve stratejiyle dolu hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın. Hepsini yakalayabilir misin?

Kendinizi Eğlenceli Bir Sanal Ortama Kaptırın

Pokemon Catch Journey'nin görsel olarak nefes kesici 2D yan kaydırma ortamının büyüsüne kapılmaya hazırlanın. Canlı ve renkli grafikleri ile her yaştan oyuncuya sürükleyici ve büyüleyici bir deneyim sunan Pokemon dünyası hayat buluyor.

Çocuklar ve Meraklılar İçin Mükemmel Bir Seçim

Erişilebilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanan Pokemon Catch Journey, çocuklar ve Pokemon meraklıları için ideal bir oyundur. Kullanıcı dostu kontrolleri, genç oyuncuların gezinmesini ve aksiyon dolu yolculuğun tadını çıkarmasını kolaylaştırır. Bu engellenmemiş oyun, çocukların Pokemon dünyasına kolayca dalmasına izin vererek eğlencenin asla sınırlı olmamasını sağlar.

Pokemon Yakalama Sanatında Ustalaşın

Her Pokemon'un benzersiz özelliklerine uyum sağlamak için farklı pokeball türleri arasında stratejik olarak geçiş yapın. Ancak reflekslerinizi geliştirerek ve nişanınızı mükemmelleştirerek hepsini yakalayabilirsiniz. Aynı anda araba sürerken ve poketopları fırlatırken yetenekli bir Pokemon eğitmeni olmak için kendinize sorun.

PC Oyun Özgürlüğünün Keyfini Çıkarın

PC için sunulan Pokemon Catch Journey ile oyunun keyfini tercih ettiğiniz platformda çıkarabilirsiniz. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kendinizi Pokemon'un büyüleyici dünyasına bırakın. Kovalamanın heyecanını yaşayın ve içinizdeki Pokemon eğitmenini serbest bırakın.

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Yakalanacak çok sayıda Pokemon
  • Oynaması kolay

Geliştirici
pokemon catch journey, Pupu Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Pokemon Catch Journey game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 36.7k times and has received a rating of 3.93 / 5 din 87 votes. This awesome game has been made by Pupu Games and was built with RUFFLE technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Pokemon Catch Journey game, make sure to check out our other exciting games.