Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Pokemon - Blue Version

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi October 12, 2016
Pokemon Red ve Blue, Nintendo'nun uzun süredir devam eden Pokemon serisinin ilk iki sürümüdür.
  • Move
    Action Buttons

Pokémon Red and Blue: Bir Salgının Başlangıcı

Selamlar! Her şeyi başlatan kalıcı şaheserler olan Pokémon Red and Blue hakkında konuşalım. Nintendo'nun en başarılı oyunlarından biri olan Pokémon serisi bu iki oyunla piyasaya sürüldü. Game Freak ekibi bir süredir bu proje üzerinde çalışıyor ve başarılı oldu. Bunun, efsanevi Game Boy'dan sonra Nintendo'nun taşınabilir oyun sistemlerine özel olacak parlak bir devam dizisinin başlangıcı olacağı hakkında hiçbir fikirleri yoktu.

Efsanevi Bir Pokémon ve 151 Puanlık Mücadele

Bu oyunlarda yakalayabileceğiniz Pokémon sayısına gelince, pazarlama her zaman 150 olduğunu iddia etti. Ancak, aslında bir gizli mücevher daha vardı ve toplamı 151'e çıkardı. yöntemlerle, bu yakalanması zor yaratığı yakalamak zordu. Bu eklemeyi oldukça esrarengiz buluyorum.

Öyleyse, Pokémon'un efsanevi Red and Blue versiyonlarını oynayalım ve başlangıçlarını keşfetmek için nostaljik bir maceraya atılalım! En iyi yakalama teçhizatınızı takın!

Özellikler:

  • Orijinal Pokemon oyunu
  • Tüm 151 nesil 1 Pokemon
  • Orijinal grafikler ve film müziği

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Pokemon - Blue Version game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 10.6k times and has received a rating of 4.22 / 5 din 51 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Pokemon - Blue Version game, make sure to check out our other exciting games.