Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Planes Propwash Pursuit

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 20, 2013
Uçaklar Propwash Pursuit, çocukların en sevdikleri çizgi film kahramanıyla oynayabilecekleri yeni bir 3D birlik oyunu!
  • Drive

Uçaklar Propwash Pursuit, çocukların en sevdikleri çizgi film kahramanıyla tüm gün burada ücretsiz olarak oynayabilecekleri yeni bir 3D oyundur. Filmde olduğu gibi, göreviniz Dusty Crophopper'ın antrenman yapmasına ve Wings Around the Globe rallisine katılmaya hak kazanmasına yardım etmektir. Bu yüzden çevrimiçi oynayın ve yıldızları toplayarak dağların arasından uçun. Daha fazla eğlence ve oyun için Dusty ve arkadaşlarını bugün ziyaret edin.

Yangınları öldürmek için kurtarma görevimize devam ediyoruz. Bunda, Ranger Screw, Dusty Poleypole, Plushy, Windblower, Express ve Firefighter Troopers'dan oluşan bir hızlı tepki grubu bize yardım ediyor. Piston Zirvesi'nde yine bir yangın kaynıyor. Gruba rekreasyon alanını kurtarma konusunda gerçekten yardımcı olmak istiyorsunuz. Önünüzde on iki canlandırıcı seviye var. Ana seviye Plushie ve Ranger ile başlar. Ardından, bu noktada Dusty ve daha sonra tüm gruba katılacak.

Yön tuşlarını kullanarak elinizden gelenin en iyisini yapın ve sadece daha deneyimli öğretmeni dinleyin ve çok şey öğreneceksiniz. Öyleyse elinizden gelenin en iyisini yapın ve Planes Propwash Pursuit oyunları adlı bu yeni birlik mücadelesinde en iyi sürücü olun. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Duyarlı Kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Planes Propwash Pursuit game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 36.5k times and has received a rating of 4.32 / 5 din 130 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Planes Propwash Pursuit game, make sure to check out our other exciting games.