Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Pickup Truck

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 13, 2023
Daha fazla sürüş mücadelesine hazır mısınız? O halde bugün için seçtiğimiz kamyonet oyununu oynamaya hazırlanın!
  • Interact With The Game
    Drive

Kamyonet, çocuklar için ideal bir araba oyunudur, bu yüzden motorlarınızı çalıştırın ve hayatınızın yolculuğuna hazırlanın! Bu arcade tarzı oyun, kalp atışlarını hızlandıran canavar kamyon aksiyonu ve zorlu engeller içeriyor, bu da onu araba oyunlarından ve engelsiz oyunlardan hoşlanan çocuklar için mükemmel kılıyor.

Pickup Truck, Minecraft'ı anımsatan canlı grafikleri ve heyecan verici oynanışıyla sizi koltuğunuzun ucuna getirecek. Kamyonunuzu rampalar, köprüler ve diğer engellerin üzerinden bitiş çizgisine yönlendirmek için sürüş becerilerinizi kullanın. Her seviye, hem zorlu hem de eğlenceli olacak şekilde tasarlanmıştır ve tüm beceri seviyelerindeki oyuncular için eğlenceli bir meydan okuma oluşturur.

Ama sadece bizim sözümüze güvenmeyin – Kamyoneti kendiniz deneyin! Bir tarayıcı oyunu olarak kolayca erişilebilir ve herhangi bir indirme gerekmeden ücretsiz olarak oynanabilir. Ve basit, kullanımı kolay kontrollerle, araba oyunlarını ve canavar kamyon oyunlarını seven çocuklar için mükemmel bir oyun.

Peki ne bekliyorsun? Motorlarınızı çalıştırın ve Kamyonet ile bugün yola çıkın! Renkli grafikleri, sonsuz eğlence saatleri ve ücretsiz erişimi ile ücretsiz ve engelsiz oyunlar için araba oyunlarını seven çocuklar için mükemmel bir seçim. Kaçırmayın - şimdi Kamyonet oynayın ve yolun heyecanını yaşayın!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Sezgisel ve duyarlı kontroller

Yayın tarihi
Aralık 2022
Geliştirici
Pickup Truck, Fancade tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Pickup Truck game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.7k times and has received a rating of 3.50 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by Fancade and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Pickup Truck game, make sure to check out our other exciting games.