Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

PFW-The Big Shoulder Couture

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 20, 2022
En son Paris modasını deneyin ve en güzel kıyafetleri seçin! Yaratıcılığınızın akmasına izin vermeye hazır mısınız?
  • Interact With The Game

Merhaba, bu haftanın kız giydirme oyununa hoş geldiniz! Bu kez bu ünlü kızlar, Paris Moda Haftası'nın en yeni modellerini denemek istiyor. Sitemizde oynadığınız diğer moda oyunlarında olduğu gibi, her kızın kıyafetini ve aksesuarlarını seçmesine yardım etmeniz gerekecek. Bu beş kızın her birinin, en iyi kıyafetlerden bazılarını yapmak için karıştırıp eşleştirebileceğin kendi kıyafetleri, cüzdanları ve küpeleri var. Bir şeyleri denemekten ve neyin neyle iyi gittiğini görmekten korkmayın. Öyleyse devam edin ve Oynat düğmesine tıklayın ve giyinmeye hazır olun!

Sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulabilirsiniz. Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var. Çoğu engellenmemiş oyunlardır.

Özellikler:

  • Renkli 2D grafikler
  • Her kızın kendine özgü kıyafetleri ve aksesuarları vardır.
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Eylül 2022
Geliştirici
PFW-The Big Shoulder Couture, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This PFW-The Big Shoulder Couture game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.4k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this PFW-The Big Shoulder Couture game, make sure to check out our other exciting games.