Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Petz.lol

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 23, 2022
Petz.lol, dünyanın her yerinden insanlarla oynayabileceğiniz eğlenceli bir çevrimiçi çok oyunculu nişancı oyunudur!
 • Interact With The Game
  Move
  Jump
  Reload
  Switch Weapons

İyi haberler! Bugün oynamak için engellenmemiş harika nişancı oyunları arıyorsanız, hoşunuza gidebilecek bir şeyimiz var! Petz.lol adında çılgın bir çevrimiçi atış oyunu!

Bu çevrimiçi çok oyunculu oyunda, dünyanın her yerinden insanlarla oynayabilirsiniz! Bir maça her katıldığınızda, farklı insanlara karşı oynayacaksınız! Ve hepsi bu değil! Özel maçlara ev sahipliği yapabilir veya katılabilirsiniz. Bu yüzden arkadaşlarınıza bu oyundan bahsedin ve destansı, aksiyon dolu bir çılgın atış seansı için bir araya gelin.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda görünüm ve silahlar var, ah peki, silahlar en iyi kısım! Çoğu hayvan şeklindedir ve bir şeye her ateş ettiğinizde komik sesler çıkarır!

Kalabalığın arasından sıyrılmaktan korkmayan vahşi ve çılgın bir deneyim yaşıyorsanız, Petz.lol tam size göre! Şu anda tamamen ÜCRETSİZ oynayabilirsiniz!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

 • Düşük poli 3D grafikler
 • Hızlı tempolu ve aksiyon dolu oyun
 • çok oyunculu
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda çılgın silah
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
June 2022
Geliştirici
Petz.lol, Lee Zak tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Petz.lol game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 7.6k times and has received a rating of 4.47 / 5 din 98 votes. This awesome game has been made by Lee Zak and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Petz.lol game, make sure to check out our other exciting games.