Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Penn Zero: Zap Trap

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 30, 2022
1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz bu harika macerada yarı zamanlı kahraman Penn Zero'ya katılın!
  • Move

Ücretsiz çevrimiçi atış oyunları oynamayı sever misiniz? Çok eğlenceli ve yaratıcı bir nişancı oyunu mu arıyorsunuz? Öyleyse oğlum, senin için harika bir engellenmemiş nişancı oyunumuz var mı: Penn Zero: Zap Trap!

Penn Zero'nun kim olduğunu bilmiyorsanız, çeşitli boyutlarda dolaşan, arkadaşları Boone ve Sashi'nin yardımıyla günü kurtaran yarı zamanlı bir kahramandır.

Oyunun hemen başında Penn, boyutlarda gezinmek için kullandığı cihazın bozulduğunu ve daha fazla görev yapması gerektiğini öğrenir. Hemen ardından Penn'in kontrolünü eline alıyorsun ve oyun başlıyor.

İlk seviye kolaydır, amacı size oyunun temellerini, nasıl hareket ettiğinizi ve ateş ettiğinizi öğretmektir. Alıştıktan sonra hemen aksiyonun içine atılıyorsunuz. Bazı çılgın dünyaları ziyaret edeceksiniz, her türlü düşmanla savaşacaksınız, asıl amaç düşmanlarınızı size aynısını yapma şansı vermeden onları yenmek.

Oyun sanat stili harika görünüyor ve animasyonlar harika bir deneyim sunuyor. Yani havalı silah oyunları arıyorsanız ve sıra dışı bir maceraya hazırsanız, Oynat düğmesini tıklayın ve görevlerinde Penn'e katılın!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geliyorsa büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Yaratıcı düşman tasarımı
  • Hızlı tempolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2021
Geliştirici
Penn Zero: Zap Trap, Disney tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Penn Zero: Zap Trap game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.1k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by Disney and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Penn Zero: Zap Trap game, make sure to check out our other exciting games.