Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Penn Zero Part-Time Hero Multiverse Mayhem

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 01, 2022
Penn Zero ile farklı dünyalarda seyahat edin ve yarı zamanlı kötü adamlar Rippen ve Larry'yi durdurmaya çalışın!
  • Interact With The Game

Selam! Boş zamanlarınızda oynamak için bir koşu oyunu mu arıyorsunuz, ancak beğeninize bir şey bulamadınız mı? Pekala, artık bakmanıza gerek yok, çünkü burada web sitemizde sizi koltuğunuza yapıştıracak bu atari oyununu oynayabilirsiniz!

Penn Zero Part-Time Hero Multiverse Mayhem şu anda canlı ve burada, VitalityGames.com'da ücretsiz! O halde oturun ve eğlenceli, eğlenceli ve zorlu bir oyunun tadını çıkarın!

Üç farklı dünyayı keşfedin: Süper Kahraman Dünyası, Palyaço Dünyası ve Uzay Dünyası. Yüksek hızlarda seyahat edin, para toplayın ve yolunuza çıkacak engellerden ve tehlikelerden kaçının. Sınırlı bir süre için silahları fırlatmanıza ve yolunuza çıkan engelleri yok etmenize olanak sağlayacak özel eşyaları toplayın.

Bu oyun, ekranda olanlara hızlı bir şekilde tepki vermeniz gerekeceğinden, tepki hızınızı ve el-göz koordinasyonunuzu kullanır. Peki, bu dünyaları kötü adamlar Rippen ve Larry'den kurtarmaya hazır mısınız? Öyleyse Oynat düğmesine tıklayın ve harekete geçelim!

1001-oyun.com'da her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların birçoğu da Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişip oynayabilirsiniz!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • keşfedilecek 3 dünya
  • Hızlı tempolu oyun
  • El-göz koordinasyonunu eğitir
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Penn Zero Part-Time Hero Multiverse Mayhem, Disney tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Penn Zero Part-Time Hero Multiverse Mayhem game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.7k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Disney and was built with EXTERNAL technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Penn Zero Part-Time Hero Multiverse Mayhem game, make sure to check out our other exciting games.