Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Parmesan Partisan Deluxe

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 25, 2023
Aç fareleri yenip topraklarınızı savunabilir misiniz? Parmesan Partisan Deluxe oynayın ve hayatta kalma becerilerine sahip olup olmadığınızı öğrenin!
  • Move
    Shoot

Parmesan Partisan Deluxe - Çocuklar için En İyi Ücretsiz Çevrimiçi Oyun'da, İçinizdeki Peynir Savaşçısını Serbest Bırakın!

Çevrimiçi oyunların büyüleyici dünyasında, oyuncuları cesaretin kesinlikle süt tadında olduğu bir dünyaya çeken yeni bir rakip ortaya çıktı. Aksiyonu, stratejiyi ve bol miktarda sevimsiz mizahı birleştiren çevrimiçi bir nişancı oyunu olan Parmesan Partisan Deluxe'e merhaba deyin.

Gastronomi Savaşı Başlatın

Şunu düşünün: Siz ekrana bakan sıradan bir insan değilsiniz; sen cesur bir parmesan peyniri parçasısın. Asil arayışınız nedir? Her birinin tek amacı olan fare askerlerden oluşan bir orduya karşı saldırıyı yönetmek: sevimsiz yurttaşlarınızı kemirmek. Bu bir gurme savaşıdır ve çevrimiçi atış oyunlarında gerekli olan el-göz koordinasyonunuz ve hedefleme becerileriniz en üst düzeyde teste tabi tutulacaktır.

Sevimsiz Bir Dünyada Stratejik Hassasiyet

Parmesan Partisan Deluxe, yukarıdan aşağıya 2 boyutlu perspektifiyle peynir ve kemirgenler arasındaki mücadeleye benzersiz bir bakış açısı sunuyor. Görseller büyüleyici, oyuncuları her hareketin önemli olduğu, her bıçak atışının oyunun kurallarını değiştirebileceği bir dünyaya sürüklüyor. Karmaşık labirentlerde gezinirken strateji üstün gelir; sıradan oyunlar oynamak için ideal bir seçimdir; yaklaşan fare ordusuna hassas bıçak saldırıları başlatırken stratejik olarak yakalanmaktan kaçınır.

Bir Peynir ve Kahramanlık Hikayesi

Parmesan Partisan Deluxe, sürükleyici oynanışın ötesinde mutfağı aşan bir kahramanlık hikayesi örüyor. Sen, doyumsuz bir sürü ile peynir bölgesinin kalbi arasında duran, savunmanın son hattını temsil eden yalnız sevimsiz partizanı temsil ediyorsun. Bıçaklarla ve kararlılıkla silahlanmış olarak sevimsiz yurttaşlarınızın kaderini ellerinizde tutuyorsunuz. Fareler Halkı'nın amansız saldırısına yenik mi düşeceksiniz, yoksa peynirle ilgili her şeyin kurtarıcısı olarak mı yükseleceksiniz?

Engellenmemiş Oyunlar: Peynir Savunucusu Olarak Yükselin

Şövalyeler, büyücüler ve uzay denizcileriyle dolu bir oyun dünyasında Parmesan Partisan Deluxe, engellenmemiş oyunlar arasında tuhaf ve heyecan verici bir seçim olarak öne çıkıyor. O halde cesaretinizi toplayın, sanal kılıçlarınızı keskinleştirin ve sıradan olmaktan çok uzak bir savaş vaat eden bir savaşa kendinizi hazırlayın. Şimdi internet tarayıcınızda oynayın ve adınızı Kahramanlar Kitabı'na kazıyın. Peynirin seni bekliyor soylu partizan.

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
August 2023
Geliştirici
Parmesan Partisan Deluxe, Catom Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Parmesan Partisan Deluxe game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 359 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by Catom Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Parmesan Partisan Deluxe game, make sure to check out our other exciting games.