Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Parkour Block 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi November 20, 2021
Parkour Block 3D, yüksek platformlara ulaşmak için hassas sıçramalar kullanmanız gereken beceri tabanlı bir oyundur.
 • Interact With The Game
  Move
  Jump
  Look Around

En İyi Parkur Oyunları En Büyük Heyecanı Sunuyor

Heyecan verici zorluklar ve becerinizi ve hassasiyetinizi test etme fırsatı sunan en iyi parkur oyunlarını mı arıyorsunuz? Parkour Block 3D, benzersiz bir heyecan düzeyi vaat eden olağanüstü bir parkur oyunudur.

Heyecan Dolu Bir Parkur Deneyimine Katılın

Bu aksiyon dolu platform oyununda, siz platformlarda gezinirken ve erimiş lavın kavrayışından ustaca kaçınırken çevikliğiniz en üst düzeyde test edilecek. Başlangıçta aldatıcı bir şekilde basit görünen oyun, sarsılmaz konsantrasyon ve kararlılık gerektiren zorluk katmanlarını ortaya çıkarır. Her biri kendi engel setini sunmak için benzersiz bir şekilde tasarlanmış, sürükleyici ve kalp çarpıntılı bir oyun macerası vaat eden 30'dan fazla seviyeden oluşan kapsamlı bir seçim için hazırlanın.

Sonsuz Eğlence Evrenini Keşfedin

Parkour Block 3D'den aldığınız zevk, ek çevrimiçi oyun maceraları için iştahınızı kabartıyorsa, lütfen çok çeşitli oyun kategorilerimizi inceleyin. Hemen oynanabilen ücretsiz bir Minecraft oyunu da dahil olmak üzere binlerce ücretsiz bilgisayar oyununun hazine hazinesine bakın. Koleksiyon her gün eklenenlerle büyümeye devam ederken, coşku tavan yapıyor!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • 30'dan fazla seviye
 • Zorlu oyun
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
July 2021
Geliştirici
Parkour Block 3D, Poly Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Parkour Block 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.7k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 57 votes. This awesome game has been made by Poly Games and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Parkour Block 3D game, make sure to check out our other exciting games.