Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Parking Master 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 02, 2013
Parking Master 3D, çevrimiçi olarak en iyi görünen 3d park oyunlarından biridir. Vitalite oyunlarını ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.
  • Drive

Parking Master 3D, çevrimiçi olarak en yeni ve en iyi görünen 3 boyutlu park yerlerinden biridir. Canlılık oyunlarında oyunu tüm gün ücretsiz oynayabilirsiniz. Parking Master 3D, tam 3D HD grafiklerin yanı sıra 10 zor park etme seviyesi sunar. Fren yapmak için ok tuşlarını ve boşluğu kullanarak yeni bir kırmızı ateşli Nissan arabasını sürün. Farklı konumlardan görmenize yardımcı olması için kamerayı hareket ettirmek için fareyi kullanın. Araba güçlü ve yavaşça hızlanmanız gerekiyor, yoldan çıkmamak için.

3D arabaya çarpar veya hasar verirseniz kaybedersiniz ve oyunu yeniden başlatmanız gerekir. Bu yüzden engellerden kaçınarak ve park yerine ulaşmaya çalışırken elinizden gelenin en iyisini yapın. Oyunu oynarken bu muhteşem yeni 3D park etme oyununun harika 3D grafiklerine ve yüksek detaylarına hayran kalacaksınız. Burada canlılık oyunlarında Park Ustası 3D oyunları adlı bu yeni mücadelede en iyi sürücü olun ve aynı zamanda eğlenin.

Harika yeni güçlü 3D arabaları harika seviyelerde sürerek çevrimiçi sürüş becerilerinizi geliştirin. Tüm seviyelerde iyi şanslar ve oyunun tadını çıkarın!

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Parking Master 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 36.3k times and has received a rating of 4.53 / 5 din 45 votes. and was built with SUGGEST technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Parking Master 3D game, make sure to check out our other exciting games.